Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Fragment plakatu dot. konkursu dziennikarskiegoKonkurs dziennikarski to okazja do rozwijania talentu literackiego uczniów

 

Wydłużamy termin nadsyłania prac do konkursu dziennikarskiego „Młody reporter”, który organizujemy wspólnie z Miejskim centrum Kultury. Na napisanie reportażu z ferii zimowych uczniowie klas 5-8 mają czas do 11 kwietnia. Dla autorów najciekawszych dziennikarskich relacji przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.

 

Zadaniem uczestników jest napisanie reportażu z ferii, w którym opiszą gdzie i w jaki sposób spędzili zimową przerwę od nauki. Prace pisemne należy sporządzić odręcznie lub na maszynie do pisania. Można je także własnoręcznie zszywać, oprawiać, ozdabiać, ilustrować za pomocą rysunków bądź fotografii, z wykorzystaniem różnorodnych technik, stylizacji i materiałów, takich jak np. papier ozdobny, papier z recyklingu, tkaniny.

 

Ważne, aby w reportażu zawartych zostało co najmniej 5 słów „kluczy” kojarzących się z Ekspozycją PGE Giganty Mocy: energia, moc, gigantyczny, siła, nauka, potencjał, elektryzujący, nowoczesny, zabawa, przyroda, doświadczenie, tajemnica, przygoda, ciekawostka, ekologia, atrakcje, eksperyment, technologia. Mogą one być użyte w formie czasownika, przymiotnika, rzeczownika lub przysłówka.Uwaga! Prace napisane na komputerze nie będą oceniane. Prace można przesyłać do 11 kwietnia. Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową znajduje się na stronie Miejskiej Centrum Kultury (https://www.mckbelchatow.pl/)

 

Wyniki poznamy 12 kwietnia. Wszyscy uczestnicy konkursu „Młody reporter” otrzymają upominek (gadżety promocyjne Ekspozycji Giganty Mocy). Na autorów najciekawszych prac czekają zaś nagrody ufundowane przez sponsora – sklep Reporter Young.

 

Plakat. dot. konkursu "Młody reporter"Plakat. dot. konkursu "Młody reporter"

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl