Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 Zgłoszać można się do wtorku, 7 marca Zgłoszać można się do wtorku, 7 marca

 

Kochasz hip–hop, tworzysz własną muzykę, a może masz zespół, który pragnie zaistnieć na hip-hopowej scenie? Nie czekaj i wyślij swoje zgłoszenie do udziału w „Hip Hop To The Top” - I Bełchatowskim Przeglądzie Hip–Hopowym, który odbędzie się 19 marca o godzinie 12:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

 

Uczestnikami Przeglądu mogą być wykonawcy indywidualni lub zespoły, występujący amatorsko, niezwiązane kontraktem z profesjonalną wytwórnią płytową, wykonujące własne utwory autorskie na żywo. Wykonawcą indywidualnym lub członkiem zespołu może być wyłącznie osoba pełnoletnia. Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i odesłanie jej wraz z linkami do dwóch utworów w formie online oraz nadesłanie zdjęcia zespołu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 7.03.2023 r.

 

Celem imprezy jest aktywizacja muzyczna środowiska młodzieżowego, promocja młodych artystów oraz ich twórczości, wymiana pomysłów i doświadczeń oraz inspirowanie młodych muzyków do poszukiwań artystycznych. Do wygrania występ przed gwiazdą wieczoru podczas pierwszego dnia obchodów Dni Bełchatowa 2023, możliwość realizacji swojego autorskiego materiału w studio nagrań oraz nagrody pieniężne.

 

Oceny zespołów uczestniczących w Przeglądzie dokonywać będzie jury, w skład którego wchodzą: gwiazda Przeglądu Winicjusz „Wini” Bartków, Ola Buczyńska - dziennikarka portalu rapnews.pl, prowadząca teleturniej Rap Gra, prowadząca w Rap News Live Studio, Marcin Kurzawski - właściciel HipHopWeb.pl, pasjonat krzewiący całym sobą kulturę hip-hop, oraz Michał Stempczyński – instruktor nauki gry na gitarze klasycznej i elektrycznej w MCK Bełchatów, gitarzysta zespołu Thrudy. Po zakończeniu przeglądu Winicjusz „Wini” Bartków wystąpi przed naszą publicznością. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

 

Winicjusz „Wini” Bartków, czyli: wysublimowany smakosz wyszukanych potraw, energiczny biznesman, polityczny radykał i pieniacz, największy fan, a zarazem wróg wszelkich używek, człowiek o rubasznym i inteligentnym poczuciu humoru, leń i pracoholik w jednym, piewca miłości, który kocha nienawidzić, sportowiec o sporej nadwadze, baczny obserwator rzeczywistości, dowcipniś i gawędziarz, wieczny skater, jowialny choleryk, zatwardziały antykomunista, a przede wszystkim największy fan i znawca hip-hopu. Założyciel legendarnej marki odzieżowej Stoprocent, a od pewnego czasu również twórca internetowy, który przemierza kraj w poszukiwaniu barwnych i nieszablonowych towarzyszy do rozmów.

 

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin do pobrania poniżej. 

 

Źródło: MCK Bełchatów

 

przeglad plakat

 

docFormularz zgłoszeniowy

docxRegulamin

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl