Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

"Osiedlowe lato w mieście" to propozycja aktywnego spędzenia wolnego czasu dla całych rodzim

 

Gry, zabawy i zajęcia dla najmłodszych – przed nami kolejna odsłona „Osiedlowego lata w mieście”. Wszystkich, którzy niedzielne popołudnie chcą spędzić aktywnie, zapraszamy na teren bełchatowskiego Strzelca przy ul. Rodziewicza. Zabawa tradycyjnie rozpocznie się o godz. 16:00.


Wakacje spędzane w mieście mogą być równie ekscytujące jak ciekawy wyjazd. Na najmłodszych bełchatowian czekają obiekty sportowe i zajęcia organizowane przez miejskie placówki kulturalne. By mieć niepowtarzalne wspomnienia, wystarczy wyjść z domu i dać się porwać przygodzie, chociażby podczas „Osiedlowego lata w mieście”. W ramach akcji przez całe lato w różnych rejonach Bełchatowa organizowane są rodzinne pikniki.


Tym razem zapraszamy na teren Jednostki Strzeleckiej 1001 im. gen. dyw. Janusza Głuchowskiego przy ul. Rodziewicza 10. To właśnie tam w najbliższą niedzielę, 14 sierpnia, na dzieci, młodzież oraz starszych bełchatowian czekać będzie moc atrakcji. Dmuchańce, gry i zabawy w rozmiarze XXL (m.in. kółko i krzyżyk, twister i klocki), zajęcia plastyczne, konkursy i loteria fantowa – to tylko niektóre z nich. Miłośnicy piłki nożnej będą mogli rozegrać emocjonujące spotkania na mini boisku, nie zabraknie także kolorowych baniek mydlanych. Animatorzy dołożą wszelkich starań, by uczestnicy festynu przyjemnie spędzili wolny czas w gronie rówieśników. Początek „Osiedlowego lata w mieście” tradycyjnie już zaplanowano na godz. 16:00, a zabawa potrwa do godz. 20:00.

 

Na bełchatowskich osiedlach spotykać będziemy się do końca wakacji. Miejska akcja zagości jeszcze w dwóch rejonach. W sobotę, 20 sierpnia, zapraszamy na teren przy Skateparku na Przytorzu, a cykl rodzinnych festynów zakończymy 4 września na terenie parafii na osiedlu Dolnośląskim.AP

 

Plakat promujący Plakat promujący "Osiedlowe lato w mieście"

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl