Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 dni belchatowa 5870

 

Dni Bełchatowa coraz bliżej. Na święcie miasta będziemy się bawić już za tydzień, między 24 a 26 czerwca. Wystawcy, którzy chcieliby w tych dniach zaprezentować swój asortyment, mogą zgłaszać taką chęć. Na formularze czekamy do 22 czerwca.


XLI Dni Bełchatowa, na które zapraszamy po dwuletniej przerwie spowodowanej epidemią COVID-19, będą z pewnością największym plenerowym wydarzeniem w naszym mieście. Przez trzy dni nie zabraknie koncertów gwiazd ogólnopolskiej sceny muzycznej, zaprezentują się również lokalni artyści. Przygotowaliśmy także moc atrakcji dla całych rodzin, w planie jest również kilka imprez towarzyszących. To jednak nie wszystko.


W trakcie święta miasta tradycyjnie będzie też możliwość zapoznania się z dorobkiem społecznym, kulturalnym i gospodarczym Bełchatowa. A to za sprawą stoisk, na których swoją ofertę mogą przedstawić lokalni sprzedawcy, rzemieślnicy czy rękodzielnicy.


Wszyscy zainteresowani taką możliwością, mogą wysyłać swoje zgłoszenia. Wypełnione oraz podpisane formularze wraz z oświadczeniami należy przesłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Oferty można składać do środy, 22 czerwca. Wzory druków dostępne są w załącznikach poniżej artykułu. Więcej informacji na ten temat udzielają także pracownicy Muzeum Regionalnego pod numerem tel. 44 633 11 33.

 

>>> Sprawdź programi XLI Dni Bełchatowa

 

AP

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl