Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Prace Marii Baranieckiej będzie można oglądać do 15 kwietniaPrace Marii Baranieckiej będzie można oglądać do 15 kwietnia

 

Wyczucie smaku, kunszt i elegancja – tak w kilku słowach można scharakteryzować „Quillingowe i decoupagowe rozmaitości ”, które już niebawem będzie można oglądać w bełchatowskiej bibliotece. Na wystawę prac Marii Baranieckiej zapraszamy od 16 marca do siedziby głównej przy ul. Kościuszki.


Najnowsza wystawa w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej to propozycja dla wszystkich lubiących ręczne robótki. Swoje prace zaprezentuje bowiem Maria Baraniecka, były pomocnik biblioteczny, która właśnie w bełchatowskiej placówce poznała dwie techniki plastyczne - decoupage i quilling.


Jak czytamy na stronie placówki, „dzięki pierwszym, nieskomplikowanym i może nie zawsze jeszcze perfekcyjnym pracom wykonywanym podczas zajęć plastycznych dla dzieci, odkryła nową pasję. Chcąc udoskonalić swoje dzieła, zaczęła uczyć się o różnego rodzaju farbach, lakierach i klejach, a polowaniu na unikatowe wzory serwetek nie było końca. Nowa wiedza i umiejętności pozwoliły jej doskonalić fach a artystyczna kreatywność i apetyt tworzenia rosły w miarę upływu czasu. Najwięcej pomysłów czerpie z codziennego życia i otaczającego ją świata”.


Wystawę „Quillingowe i decoupagowe rozmaitości ” w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Kościuszki 9 będzie można oglądać od 16 marca do 15 kwietnia.

 

AP

 

Plakat promujący wystawę „Quillingowe i decoupagowe rozmaitości ”, Plakat promujący wystawę „Quillingowe i decoupagowe rozmaitości ”,

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl