Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaGospodarkaLudzie z energią. Przedmioty z dusząLudzie z energią pokażą przedmioty z duszą

Ludzie z energią pokażą przedmioty z duszą

Swoje prace pokaże dziewięciu bełchatowskich artystów - rzemieślników - przedsiębiorców

Już 7 kwietnia w Gigantach Mocy odbędzie się wernisaż niezwykłej wystawy „Ludzie z energią. Przedmioty z duszą”, na której pokazane zostaną designerskie przedmioty użytkowe tworzone przez bełchatowskich artystów – rzemieślników. Przy okazji wystawy przedsiębiorcy dowiedzieli się, jak zarabiać na swojej sztuce.

Okazuje się, że nie trzeba być mistrzem pędzla czy dłuta, by móc nazwać się artystą. Prawdziwą sztukę można tworzyć także młotkiem, śrubokrętem i szlifierką, o czym z pewnością wiedzą rzemieślnicy i przedsiębiorcy, który produkują np. nowoczesne meble użytkowe. Klienci coraz częściej poszukują produktów unikatowych, czy wręcz niszowych. Coraz głośniej mówi się także o powrocie do lokalności i tradycyjnych metod produkcji.

Handmade to coś więcej niż wykonane ręcznie produkty. To także bezpośredni kontakt ze sprzedawcą i autorem – możliwość nawiązania relacji i wymiany opinii. Bełchatowscy przedsiębiorcy zajmujący się projektowaniem i tworzeniem wyjątkowych przedmiotów codziennego użytku mają wyjątkową okazję zaprezentowania swojej oferty na wystawie „Ludzie z energią. Przedmioty z duszą”.

Wernisaż odbędzie się 7 kwietnia w Gigantach Mocy, gdzie aż do 28 kwietnia będzie można podziwiać prace dziewięciu bełchatowskich artystów – rzemieślników, właścicieli firm: BABE ART, Jaka Studio, EVART, Studio Dekoracji Okien FINESTRIA, Patryk Habryn Studio, Vivi&Oli Alicja Przydryga, Zbychewka, Wnętrza, Skalar.

AP