
Jeśli zgoda na zajęcie pasa drogowego w celu umieszczenia urządzeń wydana była do końca bieżącego roku, czyli do 31 grudnia, należy złożyć nowy wniosek o naliczenie opłat za kolejne lata. Niedopełnienie tego obowiązku może skutkować utratą prawa do umieszczenia tych elementów w przestrzeni drogowej. Dlatego tak ważne jest, aby wspomniane wnioski złożyć jak najszybciej.
Więcej informacji na ten temat udzielają pracownicy Wydziału Inżynierii i Ochrony Środowiska. Skontaktować się z nimi można osobiście w budynku magistratu przy ul. Kościuszki 1. Można również zadzwonić pod numer 44 733 52 33.

