Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsSportMiejskie korty tenisowe zapraszają do gry

Miejskie korty tenisowe zapraszają do gry

Miejskie korty tenisowe zapraszają do gry
Korty na osiedlu Dolnośląskim cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Bełchatowa
Mamy świetną wiadomość dla miłośników aktywności sportowej, a szczególnie dla amatorów tenisa ziemnego. Sezon na miejskich kortach przy ul. Edwardów wystartował. Na sześciu kortach można grać przez cały tydzień.

Przed sezonem, który rozpoczął się w poniedziałek 13 maja, Miejskie Centrum Sportu przeprowadziło renowację ceglanej nawierzchni. Wykonane zostały także wszystkie niezbędne naprawy, by tenisiści mieli jak najlepsze warunki do gry. Amatorzy tenisa ziemnego mogą więc już szykować sprzęt.

Miejskie korty tenisowe zapraszają do gry

Miejskie korty na os. Dolnośląskim czynne są przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku obiekt jest otwarty od godz. 9:00 do 21:00. Natomiast w weekendy od 8:00 do 16:00. Chętni do gry mogą zarezerwować korty za pośrednictwem platformy Twój Tenis. Można również napisać maila na adres korty@mcs.belchatow.pl lub zadzwonić pod numer 798 461 713.

Przypomnijmy, że przy ul. Edwardów tenisiści mają do dyspozycji sześć ceglanych kortów, każdy o powierzchni 450 mkw. Są one nawadniane półautomatycznie. Nowoczesne oświetlenie LED pozwala z kolei grę także w godzinach wieczornych.

Miejskie korty to także miejsce, w którym rozgrywane są cykliczne turnieje amatorskie. Mowa o Grand Prix Bełchatowa oraz Bełchatowskiej Lidze Tenisowej. Ich szczegółowy harmonogram, a także regulamin korzystania z kortów i cennik znajdziecie na stronie Miejskiego Centrum Sportu.

AP

Miejskie korty tenisowe zapraszają do gry
Przed otwarciem sezonu korty przeszły renowację