Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościNa koniec ferii zapraszamy na miejski bal karnawałowy

Na koniec ferii zapraszamy na miejski bal karnawałowy

Na koniec ferii zapraszamy na miejski bal karnawałowy
Dzieci uwielbiają zabawę i bajkowe stroje na balach karnawałowych
Na zakończenie ferii prezydent Mariola Czechowska przygotowała jeszcze jedną niespodziankę dla młodych bełchatowian. Mowa o Miejskim Balu Karnawałowym. W sobotę 10 lutego w hali Energia czekać będzie muzyka serwowana przez DJ’a, dmuchańce, gry i warsztaty, a do tego – słodki poczęstunek. Nie może Was tam zabraknąć.

Karnawał w pełni, ferie zimowe dobiegają końca. To zatem najlepszy moment na prawdziwy bal. Dlatego też prezydent Mariola Czechowska postanowiła zaprosić dzieci i młodzież do hali Energia, która na kilka godzin zamieni się w miejsce pełne tańca, muzyki i dobrej zabawy.

Atrakcji z pewnością nie zabraknie. Jak zapewnia dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu bełchatowskiego magistratu, każdy znajdzie coś dla siebie. – Bal znakomicie wpisuje się w działania, jakie miasto od lat prowadzi w trosce o środowisko naturalne, jednocześnie ucząc, że „Segregacja to dobra re:akcja”. Dlatego też motywem przewodnim naszego balu będzie ekologia. Nie zabraknie warsztatów związanych z tą tematyką, a także konkursów, w trakcie których sprawdzimy wiedzę dzieci i młodzieży. Oczywiście zachęcamy także uczestników balu do przebrania się. A jeśli strój dodatkowo związany będzie z naturą czy troską o środowisko, będzie nam niezwykle miło – mówi dyrektor Agnieszka Rogaczewska.

Do tanecznej zabawy wszystkich uczestników Miejskiego Balu Karnawałowego zachęci DJ. Będą też konkursy z nagrodami, a do tego warsztaty robienia masek karnawałowych z materiałów pochodzących z recyklingu. Ponadto foto budka, kolorowe tatuaże i malowanie buziek. To jednak nie wszystko. Dzieci będą mogły również ułożyć mega puzzle i pograć w gry wielkoformatowe. Dla wszystkich przewidziano też darmowe soki, słodkości i watę cukrową.

Na Miejski Bal Karnawałowy w hali Energia zapraszamy już w najbliższą sobotę, czyli 10 lutego. Taneczna zabawa rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa do 18:00.

AP

Plakat - Miejski Bal Karnawałowy