Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaNagrody w konkursie fotograficznym rozdane

Nagrody w konkursie fotograficznym rozdane

 Nagrody laureatom konkursu wręczył wiceprezydent Łukasz Politański Nagrody laureatom konkursu wręczył wiceprezydent Łukasz Politański

 

Zwycięzcy miejskiego konkursu fotograficznego „Zabierz Bełchatów na wakacje” odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy. – Serdecznie gratuluję pomysłów i dziękuję, że zechcieliście wziąć udział w naszym konkursie – powiedział podczas spotkania z laureatami wiceprezydent Łukasz Politański.  

 

 

Kilka dni temu poznaliśmy nazwiska osób i zdjęcia, które zyskały najwięcej reakcji w internetowym głosowaniu w ramach miejskiego konkursu „Zabierz Bełchatów na wakacje”. Jego zasady były proste. Trzeba było zrobić wakacyjne zdjęcie z motywem promującym Bełchatów. Wykorzystać można było dowolny element, jaki kojarzy się z naszym miastem. Mogła to być też fotografia z jakimś miejskim gadżetem. Bełchatowianie wykazali się ogromną pomysłowością. Zdjęcia były różnorodne, a uczestnicy konkursu zabrali Bełchatów m.in. nad morze, w góry, do Łodzi i innych miast.

 

Najbardziej internautom spodobała się fotografia Marcina Lutza i jego zdjęcie „Zakochani w Bełchatowie”. Drugie miejsce zajęła Sylwia Mroczek, która swoją pracę zatytułowała „Cafee Bełchatów”. Natomiast trzecia lokata przypadła Marcinowi Bartnikowi i jego fotografii „Zasmakuj w Bełchatowie”.

 

Laureaci odebrali już nagrody i pamiątkowe dyplomy. Ich wręczenie odbyło się we wtorek, 20 września w urzędzie miasta. – Serdecznie Wam gratuluję. Cieszę się, że zabraliście Bełchatów na wakacje. Na wszystkie prace oddano prawie 3 tys. głosów. Pomiędzy pierwszym, a drugim miejscem niewielka różnica w głosach, co świadczy o tym, że mieszkańcom Wasze zdjęcia bardzo się podobały – powiedział wiceprezydent Łukasz Politański.

 

Warto dodać, że upominki trafiły także do pozostałych uczestników konkursu.  Wkrótce w urzędzie miasta będzie można oglądać wystawę, na której zaprezentowane będą wszystkie nadesłane zdjęcia.   

 

ADA