Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaPotańcówka, wystawa, questing… zbliża się Noc Muzeów!

Potańcówka, wystawa, questing… zbliża się Noc Muzeów!

Noc Muzeów w Gigantach Mocy i Muzeum Regionalnym
Noc Muzeów już w tę sobotę. Zapraszamy, będzie się dziać!
Przed nami Noc Muzeów 2024. Wydarzenie odbędzie się już w sobotę 18 maja. W Gigantach Mocy i Muzeum Regionalnym czekać będzie wiele niespodzianek. Warto zapoznać się z programem i oczywiście przyjść.

Noc Muzeów w MCK PGE Gigantach Mocy startuje o godz. 17:00. Będą pokazy naukowe „Laboratorium Pana Korka”, zwiedzania ekspozycji z zagadkami, warsztaty. Do tego będzie można sobie zrobić zdjęcie w fotobudce, pobawić klockami XXL czy wziąć udział w naukowych warsztatach. Bez wątpienia nie lada gratką będzie mroźna kuchnia molekularna. Warto więc przyjść. Bilety w cenie 1 zł na pokaz naukowy, questing i warsztaty są do nabycia w kasach MCK Bełchatów oraz online.

Sporo będzie się także dziać w Muzeum Regionalnym. O godz. 18:00 otwarcie wystawy „Historia Bełchatowa”, a już od 18:30 będzie można obejrzeć wszystkie ekspozycje, które znajdują się w muzeum. W planach również warsztaty, pogadanki historyczne, quizy historyczne i projekcja magazynów Polskiej Kroniki Filmowej. Będzie też okazja, aby potańczyć pod gwiazdami. Co ważne wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Chcesz wiedzieć więcej o wydarzeniach w naszym mieście? Sprawdzaj nasz kalendarz wydarzeń: https://belchatow.pl/my-calendar/

Plakat informacyjny - Noc Muzeów w MCK PGE Gigantach Mocy
Plakat informacyjny - Noc Muzeów w Muzeum Regionalnym