Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

nsp prezydent

NSP2021 trwa do 30 wrześniaTrwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, a podstawową formą jego przeprowadzenia jest samospis. Mieszkańcy, którzy nie mają dostęp do komputera z internetem, mogą bezpłatnie skorzystać ze specjalnie przygotowanego stanowiska w bełchatowskim Urzędzie Miasta.

Zdjęcia konkursowe można przesyłać do 31 sierpnia

 „Moja rodzina świetnie się spisuje” to konkurs, jaki z okazji trwającego właśnie Narodowego Spisu Powszechnego ogłosił łódzki Urząd Statystyczny. Zdjęcia konkursowe można przesyłać do końca sierpnia. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Rachmistrzowie spisowi dzwonią wyłącznie z numerów dedykowanych NSP 2021

 Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Takie badanie odbywa się raz na 10 lat i jest obowiązkowe dla każdego mieszkańca Polski. W tym roku spis jest realizowany głównie online, jednak do osób, które do tej pory nie spisały się przez internet, mogą zadzwonić rachmistrzowie.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym jest obowiązkowy

 Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 dotyczy wszystkich mieszkańców Polski również seniorów. Jeśli wśród Państwa bliskich, znajomych, sąsiadów są osoby starsze, które nie posiadają komputera lub mają kłopot z obsługą telefonu, pomóżmy im bezpiecznie zrealizować obowiązek spisowy w najdogodniejszej dla nich formie: samospisu internetowego (w domu lub punkcie spisowym – Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerem 44 733 51 95) albo w formie rozmowy telefonicznej z rachmistrzem.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl