Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualności"Osiedlowe lato" już w sobotę na Przytorzu

„Osiedlowe lato” już w sobotę na Przytorzu

osiedlowe lato w miescie strzelec 6167Po raz kolejny na najmłdoszych będzie czekać moc darmowych atrakcji

 

Zapraszamy na kolejną odsłonę „Osiedlowego lata w mieście”. Tym razem będziemy gościć na os. Przytorze, dokładnie przy skateparku. Zabawa tradycyjnie rozpocznie się o godz. 16:00 i potrwa do godz. 20:00.

 

Przed bełchatowianami, szczególnie najmłodszymi, kolejna okazja na spędzenie aktywnego popołudnia. Już w sobotę, 20 sierpnia wystartuje kolejne „Osiedlowe lato w mieście”. Jak zwykle czekać będzie sporo darmowych atrakcji. Wśród nich m.in. uwielbiane przez dzieci dmuchańce, kółko i krzyżyk, twister i klocki w formacie XXL, zajęcia plastyczne, konkursy i loteria fantowa. Będzie też można skosztować lemoniady, zagrać w piłkę z Miejskim Centrum Sportu, poczytać książki z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną, porysować z Miejskim Centrum Kultury czy pobawić się wykrywaczem metali z Muzeum Regionalnym. Nie zabraknie też dużych, kolorowych baniek, spotkania ze strażakami i policjantami. W planach są także pokazy aikido i nordic walking.

 

Animatorzy dołożą wszelkich starań, by uczestnicy festynu przyjemnie spędzili wolny czas w gronie rówieśników. Początek „Osiedlowego lata w mieście” tradycyjnie już zaplanowano na godz. 16:00, a zabawa potrwa do godz. 20:00.

 

ADA

 

Plakat Plakat „Osiedlowe lato w mieście”