Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościOstatni moment, aby złożyć wniosek o zakup węgla

Ostatni moment, aby złożyć wniosek o zakup węgla

To już ostatni moment, aby kupić węgiel na preferencyjnych warunkach To już ostatni moment, aby kupić węgiel na preferencyjnych warunkach

 

Jeszcze tylko do 15 marca Urząd Miasta Bełchatowa będzie przyjmować wnioski o preferencyjny zakup węgla kamiennego. Dokument można złożyć bezpośrednio w magistracie lub przesłać za pośrednictwem ePUAP.

 

W preferencyjnej cenie zakupić można węgiel kamienny w sortymencie ekogroszek lub orzech. W 2023 roku osoba uprawniona do otrzymania dodatku węglowego może kupić maksymalnie 1,5 tony wspomnianego paliwa. Chyba, że do 31 grudnia 2022 roku nie dokonano zakupu w ogóle lub zakupiono, ale mniej niż 1,5 tony. W takim przypadku limit tonażu się zwiększa o niewykorzystane tony w roku poprzednim.

 

Co ważne, osoby, które złożyły już wniosek wcześniej (np. w 2022 roku) nie muszą tego robić ponownie. Dokument można dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta Bełchatowa (ul. Kościuszki 1, punkt informacyjny – parter) lub przesłać za pośrednictwem komunikacji elektronicznej ePUAP.

 

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Spraw Lokalowych pod nr tel. 44 733 51 06.

 

ADA

 

docWniosek_o_zakup_węgla.doc