Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościOstatnie w sezonie „Osiedlowe Lato w Mieście”

Ostatnie w sezonie „Osiedlowe Lato w Mieście”

Będzie to ostatnie wydarzenie z cyklu Będzie to ostatnie wydarzenie z cyklu „Osiedlowe Lato w Mieście”

To już ostatnia odsłona „Osiedlowego Lata w Mieście”, która tym razem zagości na terenie przy kościele na osiedlu Dolnośląskim. Będzie ono połączone z „Parafiadą”. W niedzielę, 4 września, od godziny 15:30 na wszystkich czekać będzie wiele atrakcji.

 

Do cyklu „Osiedlowego Lata w Mieście” mieszkańcy już zdążyli się przyzwyczaić. Atrakcje dla najmłodszych, wiele ciekawych zajęć i animacji cieszyły się przez lato dużym zainteresowaniem bełchatowian. Na zakończenie wakacji event zorganizowany zostanie na terenie przy parafii NMP Matki Kościoła i Św. Barbary na osiedlu Dolnośląskim. Tym razem rozpocznie się o godzinie 15:30 i połączony zostanie z organizowaną co roku „Parafiadą”.

 

Nie zabraknie ciekawych propozycji znanych z  „Osiedlowego Lata w Mieście. Wśród nich m.in. uwielbiane przez dzieci dmuchańce, kółko i krzyżyk, twister i klocki w formacie XXL, zajęcia plastyczne, konkursy i loteria fantowa. Będzie też można skosztować lemoniady, zagrać w piłkę z Miejskim Centrum Sportu, poczytać książki z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną, porysować z Miejskim Centrum Kultury czy pobawić się wykrywaczem metali z Muzeum Regionalnym. Nie zabraknie też dużych, kolorowych baniek, spotkania ze strażakami i policjantami. W planach są także pokazy aikido i nordic walking. Dodatkowe atrakcje przygotowane zostaną z okazji „Parafiady”.

 

Animatorzy dołożą wszelkich starań, by uczestnicy festynu przyjemnie spędzili wolny czas w gronie rówieśników.

 

KR