Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Remont łazienek w PS nr 1Kolorowe wykończenia, specjalistycznie montowane kabiny, drzwi i umywalki – tak właśnie po remoncie wyglądają dwa sanitariaty w Przedszkolu Samorządowym nr 1. Remont łazienek, które znajdują się na piętrze budynku, właśnie się zakończył. Maluchy już testują i sprawdzają odnowione pomieszczenia.

 

Sanitariaty przeszły gruntowną modernizację. Oprócz wymiany armatury, glazury i terakoty zostały też zamontowane nowe umywalki, muszle klozetowe, prysznice oraz kabiny. Wyremontowano też część instalacji elektrycznej. W łazienkach pojawiły się nowe szafy wnękowe oraz szafeczki na przybory toaletowe. Do tego kolorowe wykończenia, m.in. lustra z żółtymi ramami.

 

– Odnowione sanitariaty spełniają wszelkie wymogi: bezpieczeństwa, sanitarne, higieniczne i budowlane. Całe wyposażenie dostosowane jest do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym - wszystko zostało tak dobrane i zamontowane, aby maluchy mogły korzystać z łazienek bez żadnego problemu – tłumaczy Izabela Czaja, dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 „Pod Topolą”.

 

Remont kosztował miasto 60 tys. zł. Tak gruntownego remontu łazienki nie przechodziły od lat. Dotychczas ich modernizacja ograniczała się do usuwania bieżących usterek i drobnych napraw.

 

Wszystkie roboty, jakie zaplanowano, trwały kilka tygodni. – Staraliśmy się tak zorganizować prace, aby jak najmniej kolidowały z pracą przedszkola. Głównie wykorzystaliśmy czas ferii, kiedy w placówce przebywało mniej dzieci – dodaje dyrektor PS nr 1. W „jedynce” są jeszcze sanitariaty na parterze, jednak te przy okazji termomodernizacji w 2009 roku przeszły drobne poprawki, m.in. została wymieniona glazura i terakota.

 

- Efekt remontu bardzo nas cieszy. Pomieszczenia są nie tylko bezpieczne i ładne, ale przede wszystkim przyjazne dla dzieci. Z pewnością zachęci to przedszkolaków do dbania o higienę – podsumowuje dyrektor Izabela Czaja.

 

 

Miasto wyremontowało sanitariaty "Pod Topolą"

Przedszkole "Pod Topola" ma wyremontowane łazienki

Przedszkole Samorządowe nr 1 "Pod Topolą"

AD-A

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl