Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Konferencja oświatowa „Innowacje w edukacji – Trendy" odbędzie się w Bełchatowie już po raz drugi Konferencja oświatowa „Innowacje w edukacji – Trendy" odbędzie się w Bełchatowie już po raz drugi

 

O nowoczesnych trendach w szkolnictwie, a także jak uczyć za pomocą nowości technologicznych będzie mowa podczas konferencji „Innowacje w edukacji – Trendy 2019”. Wydarzenie głównie skierowane jest do nauczycieli i pedagogów, ale zapisać może się każdy, kogo interesuje ta tematyka.

 

Podczas konferencji specjaliści podpowiedzą jakich innowacyjnych metod używać, aby szkolne lekcje czy inne zajęcia zamieniły się w niezwykłą przygodę. Opowiedzą również w jaki sposób w edukacji wykorzystywać nowości technologiczne, na przykład aplikacje mobilne. Konferencja odbędzie się 14 listopada w MCK PGE Gigantach Mocy.

 

- Program zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem Bełchatów odwiedzą znani w świecie edukacji praktycy-innowatorzy – mówi Małgorzata Stanasiuk-Mordalska, wicedyrektor MCK PGE Gigantów Mocy, które organizuje konferencję. Będzie więc okazja, aby w jednym miejscu wysłuchać kilku ekspertów, a także wymienić doświadczenia i podyskutować. Wśród zaproszonych gości są:

 

  • Oktawia Gorzeńska - dyrektor Zespołu Szkół nr 8 w Gdyni, pierwszej w Polsce i jednej z 21 najbardziej innowacyjnych szkół na świecie, zrzeszonych w programie Microsoft Flagship School.
  • Anna Sowińska - nauczycielka, edukatorka, terapeuta i szkoleniowiec, autorka książek i pomocy edukacyjnych, twórczyni portalu plandaltonski.pl, od lat wdrażająca tą metodę do polskich szkół.
  • Dawid Łasiński - finalista konkursu Nauczyciel Roku 2019, twórca kanału Pan Belfer, na którym uczy młodzież chemii. Jego kanał subskrybuje ponad 35 tys. osób.
  • Agnieszka Jastrzębska - założycielka stowarzyszenia Noesis, magister fizyki i psychologii, trener, twórczyni innowacji pedagogicznej - modelu lekcji 4 ALL, którym dzieli się z nauczycielami na portalu www.edu4all.pl.
  • Marcin Skrabka - specjalista od gamifikacji, wspólnie z fińskim Team Action Zone pracuje nad sposobami łączenia nowych technologii z tradycyjnymi książkami, szczególnie w zakresie gamifikowania ich treści.

 

Aby wziąć udział w konferencji trzeba się wcześniej zapisać, obowiązuje bowiem limit miejsc. Zgłoszenia można nadsyłać do 20 października. O zapisaniu na konferencję decyduje jednak kolejność wpływu formularza zgłoszeniowego.

 

Osoby, które chcą skorzystać z konferencji powinny więc wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest TUTAJ, a później zakupić bilet wstępu w systemie sprzedaży on-line: TUTAJ (koszt: 49,00 zł; przy zakupie istnieje możliwość wygenerowania Faktury VAT). Bilet można również zakupić w kasie MCK PGE Gigantów Mocy (pl. Narutowicza 3, Bełchatów).

 

AD-A

 

banerek slider 01

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl