Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsSport„Piątka uszyta na miarę" - bieg uliczny

„Piątka uszyta na miarę” – bieg uliczny

Plakat promujący bieg uliczny "Piątka szyta na miarę"Plakat promujący bieg uliczny „Piątka szyta na miarę”

Dystans do pokonania to 5 km, maksymalna ilość uczestników do 150 osób, start 17 października z Placu Narutowicza.  Przed nami bieg uliczny „Piątka szyta na miarę”. Do udziału w tym wyścigu zapraszają Miasto Bełchatów, Miejskie Centrum Sportu oraz Klub Spartakus.

 

Osób, dla których bieganie jest ulubioną formą aktywności sportowej, w Bełchatowie nie brakuje. Imprezy takie jak „Piątka szyta na miarę” cieszą się dużą popularnością. W wydarzeniu organizowanym 17 października będzie mogło wystartować 150 biegaczy. Wyruszą z Placu Narutowicza o godzinie 11.00. Zawodnicy będą mieli do pokonania dwie pętle, każda o długości 2,5 km.

 

Prawo startu mają osoby, które w dniu zawodów będą mieć ukończone 16 lat, zarejestrują się, formularz dostępny jest tutaj https://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/1080,  oraz uiszczą opłatę startową. Rywalizacja prowadzona będzie z podziałem na mężczyzn i kobiety, a dla najlepszy przygotowane zostały puchary i nagrody finansowe.

 

Nowością będzie rozgrywany oddzielnie bieg rodzinny. Do tej rywalizacji mogą się zgłaszać trzyosobowe zespoły, obowiązkowo przynajmniej jedna musi być pełnoletnia.  Prowadzona będzie klasyfikacja trzech najlepszych drużyn, ale puchar trafi do tej rodziny, która w biegu poradzi sobie najlepiej.

 

Zapisy prowadzone są do 13 października. Z powodu ograniczonej liczby miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo wcześniejszego zakończenia rejestracji w przypadku zgłoszenia się wymaganej liczby chętny. Nie warto więc zwlekać.

Szczegółowe informacje dotyczące biegu udzielane są droga mailową kbspartakus@wp.pl i kontakt@mcs.belchatow.pl, a także pod numerami telefonów: 517-187-866, (44) 737-81-25 oraz (44) 737-81-26.

 

KR