Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaNitka ma już 10 lat. Zapraszamy na rodzinny piknik

Nitka ma już 10 lat. Zapraszamy na rodzinny piknik

Piknik Rodzinny z Fundacją Rozwoju Nitka
Przyjśc może każdy, wstęp na piknik jest bezpłatny
Fundacja Rozwoju Nitka świętuje 10 urodziny. Z tej okazji organizuje Charytatywny Piknik Rodzinny, który patronatem objął prezydent Bełchatowa. Będzie mnóstwo atrakcji od dmuchańców, przez gry plenerowe, po różnorodne kiermasze. Nie może Was zabraknąć.

Piknik Fundacji Nitka zaplanowany jest na sobotę 11 maja. Wszystko dziać się będzie na Placu Wolności. Początek o godz. 14:00, a zakończenie o godz. 17:00. Każdy z pewnością znajdzie coś interesującego dla siebie. Konkursy, gry i zabawy, uwielbiane przez dzieciaki dmuchańce, gry plenerowe, fotobudka, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, duże bańki mydlane. To tylko część zaplanowanych atrakcji. Nie zabraknie także stoiska Miasta Bełchatowa. Będą jeszcze kiermasze ciast, książek, gier, zabawek i rękodzieła. Wszystko w szczytnym celu. Podczas pikniku prowadzona będzie zbiórka na terapię dzieci z trudnościami edukacyjnymi i rozwojowymi. Będą też koncerty. Wystąpią: Tatiana Kopala, Art Studio, Dla Pociechy.

Warto też dodać, że rano – o godz. 9:00 wystartuje Turniej Szachów Błyskawicznych. Udział w nim może wziąć każdy. Wszystkie szczegóły na temat zawodów znajdziecie TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Nitka, patronatem honorowym objął zaś prezydent Bełchatowa.

Piknik Rodzinny z Fundacją Rozwoju Nitka - harmonogram wydarzenia