Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościPlanowana przerwa w dostawie prądu

Planowana przerwa w dostawie prądu

Pełny harmonogram planowanych wyłączeń dostępny jest na stronie PGE DystrybucjaPełny harmonogram planowanych wyłączeń dostępny jest na stronie PGE Dystrybucja

 

W czwartek, 19 sierpnia, mieszkańcy ulicy Lipowej mogą przez kilka godzin nie mieć prądu. Jak informuje PGE Dystrybucja, wyłączenie ma związek z planowymi pracami modernizacyjnymi.

Poprawa pewności zasilania oraz rozbudowa sieci energetycznej to główny cel prac modernizacyjnych, jakie regularnie prowadzi dystrybutor. Często wiążą się one z koniecznością czasowego wyłączenia fragmentów sieci, a w konsekwencji przerwami w dostawie energii elektrycznej. Najbliższe wyłączenia prądu w Bełchatowie zaplanowano na piątek, 19 sierpnia.

Jak na swojej stronie informuje PGE Dystrybucja S.A., tego dnia prądu w gniazdkach mogą nie mieć mieszkańcy ul. Lipowej. Energia elektryczna nie będzie dostarczana między godz. 7:30 a 11:30.

 

Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do przerw w dostawie energii, a przewidywany czas oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

 

Szczegółowy plan wyłączeń, które spowodowane są prowadzonymi pracami konserwatorskimi, dostępny jest na stronie www.pgedystrybucja.pl w zakładce: Wyłączenia. W razie pytań można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991.

AP