Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaPoetycko-muzyczny „Portret Kobiety” w MCK-u

Poetycko-muzyczny „Portret Kobiety” w MCK-u

Podczas jubileuszowego wieczoru nie zabraknie dobrego humoru, poezji i muzykiPodczas jubileuszowego wieczoru nie zabraknie dobrego humoru, poezji i muzyki

 

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na wieczór poetycko-muzyczny pt. „Portret Kobiety” z okazji jubileuszu 15-lecia Strefy Kobiet. Wydarzenie odbędzie się 12 marca br. o godzinie 17:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

 

 

Czy istnieje jeden wzorzec kobiecości? Oczywiście nie… Jest ona wielowymiarowa i nietuzinkowa. Jest poważna i szalona, jest grzeczna i niegrzeczna, jest perfekcyjnie zorganizowana, a jednocześnie słodko zakręcona… Cóż witamy w naszym niezwykłym świecie pełnym sprzeczności, radości oraz piękna.

 

W taki oto sposób zapowiada się Wieczór poetycko-muzyczny pt. „Portret kobiety” zorganizowany przez Strefę Kobiet z okazji Jubileuszu 15-lecia istnienia tej wyjątkowej, żeńskiej grupy. Panie zabiorą Państwa w niezwykły świat kobiecy, okraszony m.in. ich autorską poezją oraz muzyką. Nie zabraknie dawki dobrego humoru oraz romantycznego klimatu unoszącej się kobiecości.

 

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasach Miejskiego Centrum Kultury.

 

Plakat promujący wieczór poetycko-muzyczny Plakat promujący wieczór poetycko-muzyczny „Portret kobiety”