Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaPoznaj „Kulinarne hity” na bezpłatnych warsztatach

Poznaj „Kulinarne hity” na bezpłatnych warsztatach [AKTUALIZACJA]

Uczestnicy darmowych warsztatów będą mogli zdobyć cenną wiedzę kulinarną Uczestnicy darmowych warsztatów będą mogli zdobyć cenną wiedzę kulinarną

 

Chcesz nauczyć się gotować i zaskoczyć rodzinę niezwykłym daniem? Weź udział w bezpłatnych warsztatach kulinarnych. Tajniki smacznej, domowej kuchni będzie można poznać w piątek, 11 marca, w Centrum Współpracy i inicjatyw Społecznych przy Placu Wolności 10. Ze względu ma ograniczoną ilość miejsc, trzeba się wcześniej zapisać.

 

AKTUALIZACJA – BRAK WOLNYCH MIEJSC NA WARSZTATY

To już kolejne warsztaty kulinarne organizowane przez Miejskie Centrum Kultury. Tym razem prowadząca Urszula Stala podzieli się z uczestnikami przepisami na pięć dań, które wspólnie przygotują, a później skosztują. W menu pojawi się danie główne, sałatki oraz deser, którego nie może zabraknąć. Kucharze – amatorzy poznają autorski przepis Pani Urszuli na pierś w sosie śmietanowo-borowikowym, sałatkę z zielonego ogórka, surówkę z selera, kruche ciasto z połówkami jabłek oraz owocowy koszyk. Kurs kulinarny zagwarantuje nie tylko wyjątkowe doznania, ale także nauczy nowych umiejętności.

 

Warsztaty są bezpłatne. „Kulinarne hity” odbędą się w piątek, 11 marca między godz. 10:00 a 12:30 w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych pry Placu Wolności 10. Aby wziąć w nich udział należy się wcześniej zapisać. Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie MCK Bełchatów pod numerem tel. 44 635 00 48 lub u instruktora pod numerem tel. 44 635 15 24.

 

warsztaty kulinarne hity2Plakat dot. warsztatów „Kulinarne hity”