Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościPrzedsiębiorco, zdobądź Nagrodę Gospodarczą

Przedsiębiorco, zdobądź Nagrodę Gospodarczą

Nagrody zostaną przyznane w sześciu kategoriach Nagrody zostaną przyznane w sześciu kategoriach

 

Prowadzisz biznes? Wdrażasz w swojej firmie nowoczesne rozwiązania? Powalcz o Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego. To prestiżowy konkurs, który co roku cieszy się sporym zainteresowaniem. Nabór wniosków wciąż trwa. Zgłoszenia można przesyłać do 30 kwietnia.

 

 

Nagroda przyznana zostanie w sześciu kategoriach: świadomi w biznesie – Nagroda Publiczności, debiut w biznesie, sukcesja z sukcesem, Łódzkie zaprogramowane na przyszłość, międzynarodowy sukces i ostatnia – „Biznes na PLUS”. W konkursie wyróżniane są firmy, które odznaczają się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizują regionalną gospodarkę,  przyczyniając się jednocześnie do rozwoju przedsiębiorczości w województwie łódzkim. Przez wszystkie dotychczasowe edycje nagradzane były podmioty, które wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy województwa łódzkiego.

 

Nabór zgłoszeń do Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego trwa do 30 kwietnia 2023. Laureaci konkursu ogłoszeni zostaną podczas XVI edycji Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2923, które odbędzie się w dniach 12-14 czerwca.

 

Udział w Konkursie jest bezpłatny. Formularze zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje na temat nagrody można znaleźć na stronie organizatora, tj. Województwa Łódzkiego – biznesnaplus.lodzkie.pl.