Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościPrzerwy w dostawie energii elektrycznej

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

Harmonogram wyłączeń dostępny jest na stronie dystrybutoraHarmonogram wyłączeń dostępny jest na stronie dystrybutora

 

W najbliższy wtorek, 26 lipca, mieszkańcy ulicy Stalowej mogą spodziewać się kilkugodzinnej przerwy w dostawie prądu. Jak informuje PGE Dystrybucja, wyłączenie spowodowane jest planowymi pracami modernizacyjnymi.

Do obowiązków dystrybutora energii elektrycznej należy nie tylko prowadzenie ruchu sieciowego, ale również eksploatacji, konserwacji i remontów sieci. Te ostatnie działania wiążą się z chwilowymi przerwami w dostawie prądu do odbiorców. Najbliższe wyłączenia w Bełchatowie PGE Dystrybucja zaplanowała na wtorek, 26 lipca. Tego dnia energia może nie być dostarczana do mieszkańców ulicy Stalowej między godz. 7:30 a 12:30.

Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do przerw w dostawie energii, a przewidywany czas oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

 

Szczegółowy plan wyłączeń, które spowodowane są prowadzonymi pracami konserwatorskimi, dostępny jest na stronie www.pgedystrybucja.pl w zakładce: Wyłączenia. W razie pytań można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991.

 

AP