Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościPrzerwy w dostawie prądu - sprawdź gdzie i kiedy

Przerwy w dostawie prądu – sprawdź gdzie i kiedy

Planowane są przerwy w dostawie prądu
Harmonogram wyłączeń sprawdzić można na stronie operatora
Szykują się przerwy w dostawie prądu. Jak informuje dystrybutor, w najbliższych dniach w Bełchatowie planowane są kilkugodzinne wyłączenia. W tym czasie energii elektrycznej mogą nie mieć mieszkańcy kilkunastu ulic.

Jeśli chodzi o przerwy w dostawie prądu, w Bełchatowie taka sytuacja może mieć w drugiej połowie września i na początku października . A konkretnie prądu w gniazdkach może nie być na kilku ulicach. Planowane przerwy przerwy ogólnie rzecz biorąc najczęściej są skutkiem prowadzonych przez operatorów prac. Konkretnie to remonty, konserwacje, modernizacje lub budowy sieci energetycznej. Dzięki temu zwiększa się bezpieczeństwo dostaw energii, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka awarii.

Jak czytamy na stronie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź, najbliższe planowane wyłączenia dotyczą kilku bełchatowskich ulic. Według operatora odbiorcy mogą spodziewać się kilkugodzinnych przerw. Kiedy i gdzie dokładnie może nie być prądu w gniazdkach?

Planowane przerwy w dostawie prądu

21 września (czwartek)

  • godz. 9:00 – 11:00, Grocholice – ul. Bugaj, Radomszczańska, Smugowa, Tkacka
  • godz. 13:00 – 15:00, ul. Szkolna, Południowa

22 września (piątek)

  • godz. 7:30 – 14:30, ul. Zamoście, Zalesie, Zawilcowa, Edwarda Jancarza, Pod Górami, Leopolda Staffa
  • godz. 14:00 – 16:00, ul. Czyżewskiego, Wspólna, Podleśna, Letnia, Wiosenna, Jutrzenki, Głuchowskiego, Przedwiośnie, Poranna, Iglasta

25 września (poniedziałek)

  • godz. 9:30- 11:30, ul. Cegielniana

26 września (wtorek)

  • godz. 9:30- 11:30, ul. Cegielniana

27 września (środa)

  • godz. 9:30- 11:30, ul. Cegielniana, Gliniana, Czapliniecka
  • godz. 14:00 – 16:00, ul. Wrzosowa

3 października (wtorek)

  • godz. 7:30 – 12:30, ul. Kiepury

W kwestii informacji na temat planowanych prac oraz szczegółowego harmonogramu wyłączeń warto wejść na stronę PGE Dystrybucja w zakładce: Wyłączenia. Można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991. Dodatkowo Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do wyłączeń, a przewidywany czas przerwy oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

AP