
Bełchatowski MOPS i miejskie III LO połączyli siły i wspólnie posprzątali teren zielony w okolicy os. Ludwików
Bełchatowski MOPS po raz drugi już zrealizował projekt socjalny „Razem dla czystego miasta”. Jego idea jest prosta: przywrócić blask miejskim terenom zielonym. To także lekcja odpowiedzialności, dbania o ekologię, integracja międzypokoleniowa. Do wspólnego działania MOPS ponownie zaprosił licealistów z miejskiego III Liceum Ogólnokształcącego. Wspólnie ruszyli w teren, by posprzątać ze śmieci jeden z zielonych terenów. Wspólnymi siłami uporządkowali przestrzeń w okolicach osiedla Dolnośląskiego oraz Ludwikowa. Uczestnicy akcji mieli ręce pełne roboty. Jak sami mówią: to był dzień pełen ciężkiej pracy, ale też ogromnej satysfakcji i dobrej energii!


