Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościRemont Czyżewskiego. Zmiany w liniach emzetek

Remont Czyżewskiego. Zmiany w liniach emzetek

Kilka miejskich emzetek na czas remontu fragmentu ul. Czyżewskiego będzie mieć zmienione trasy Kilka miejskich emzetek na czas remontu fragmentu ul. Czyżewskiego będzie mieć zmienione trasy

 

Od poniedziałku, 31 października ul. Czyżewskiego na odcinku od ul. Dąbrowskiego do ul. Staszica będzie zamknięta dla ruchu. Inaczej pojadą także emzetki nr 2, 4, 5 oraz 6 i 7.

 

Miejski Zakład Komunikacji wprowadza następujące zmiany w przebiegu tras dla linii 2, 4, 5, 6 i 7:

 

Linia nr 2 w kierunku Szpitala zawraca na rondzie im. R. Kaczorowskiego w ul. 1 Maja, następnie skręca w prawo w ul. Dąbrowskiego, w lewo w ul. Czyżewskiego, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączone z eksploatacji dla tej linii zostają przystanki Staszica/1 Maja i Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

 

Linia nr 2 w kierunku Rynku Grocholskiego z ul. Czyżewskiego skręca w prawo w ul. Dąbrowskiego, w lewo w ul. 1 Maja, następnie zawraca na rondzie im. R. Kaczorowskiego w ul. 1 Maja, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączone z eksploatacji dla tej linii zostają przystanki Staszica/1 Maja i Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

 

Linia nr 4 z ul. Staszica skręca w lewo w ul. 1 Maja, następnie w lewo w ul. Dąbrowskiego, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączone z eksploatacji dla tej linii zostają przystanki Staszica/1 Maja i Czyżewskiego/ os. Żołnierzy POW.

 

Linia nr 4 kurs przez os. Olsztyńskie z ul. Staszica skręca w prawo w ul. 1 Maja, następnie w lewo w ul. Dąbrowskiego, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

 

Linia nr 5 w kierunku Czyżewskiego/pętla przez ul. Kwiatową i ul. Dąbrowskiego skręca w prawo w ul. 1 Maja, następnie w lewo w ul. Staszica, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

 

Linia nr 5 w kierunku Czyżewskiego/pętla przez Plac Wolności z ul. Czyżewskiego skręca w prawo w ul. Dąbrowskiego, w lewo w ul. 1 Maja, w lewo w ul. Staszica, następnie w prawo w ul. Czyżewskiego, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

 

Linia nr 5 w kierunku Przemysłowej/Batis prosto ul. Staszica, następnie skręca w prawo w ul. 1 Maja, w lewo w ul. Dąbrowskiego, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

 

Linia nr 6 z ul. Dąbrowskiego skręca w prawo w ul. 1 Maja, następnie w prawo w ul. Staszica, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączone z eksploatacji dla tej linii zostają przystanki Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW i Staszica/1 Maja.

 

Linia nr 6 kurs przez os. Olsztyńskie z ul. Dąbrowskiego skręca w prawo w ul. 1 Maja, następnie w lewo w ul. Staszica, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

 

Linia nr 7 w kierunku ul. Nowej z ul. Czyżewskiego skręca w prawo w ul. Dąbrowskiego, w lewo w ul. 1 Maja, następnie w lewo w ul. Staszica, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

 

Linia nr 7 w kierunku Przemysłowej/Batis prosto ul. Staszica, następnie w prawo w ul 1 Maja, w prawo w ul. Dąbrowskiego, w lewo w ul. Czyżewskiego, następnie w lewo w ul. Kwiatową, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

 

Autobusy zatrzymują się na przystankach objazdowych.

 

MZK Bełchatów

 

>>> Czytaj artykuł: Remont Czyżewskiego. Będą zmiany w ruchu