Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaSeniorze skorzystaj z warsztatów rozwojowych

Seniorze skorzystaj z warsztatów rozwojowych

Udział w warsztatach jest bezpłatny, trzeba się jednak wcześniej zapisać Udział w warsztatach jest bezpłatny, trzeba się jednak wcześniej zapisać

 

Bełchatowska biblioteka przygotowała nową propozycję dla seniorów. Tym razem placówka zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów rozwojowych, które poprowadzi coach Magdalena Kucharska.

 

 

Najpierw spotkania będą się opierać na wykładach, kolejne będą mieć już formę warsztatową.  Podczas nich seniorzy będą mieć okazję, by przyjrzeć się sobie, swoim potrzebom, pomysłom. Nie zabraknie również czasu na dyskusję o różnych aspektach dojrzałości z związanych z nimi planami na przyszłość. Warsztaty rozwojowe poprowadzi doświadczony coach, trener rozwoju osobistego i wspierania relacji międzyludzkich pani Magdalena Kucharska.

 

Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na środę, 26 października w godz. 12:00-13:00 w siedzibie głównej biblioteki. Kolejne terminy będą już ustalane z uczestnikami, bibliotece zależy jednak, by nie było to rzadziej niż raz w miesiącu.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Przez wzgląd na ograniczoną liczbę miejsc, trzeba się jednak wcześniej zapisać. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem tel. 44 632 25 81 lub osobiście w siedzibie głównej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej (ul. Kościuszki 9).

 

ADA

 

Plakat promujący cykl warsztatów rozwojowych dla seniorów Plakat promujący cykl warsztatów rozwojowych dla seniorów