Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsSportSezon na łyżwy ruszy lada moment

Sezon na łyżwy ruszy lada moment

Sezon na łyżwy ruszy lada moment
Sezon na miejskim lodowisku ruszy na początku grudnia
Mamy fantastyczną wiadomość dla miłośników jazdy na łyżwach. Na taflę miejskiego lodowiska przy ul. Edwardów będą mogli wjechać już 4 grudnia i przez kolejnych kilka miesięcy spędzać aktywnie swój wolny czas na lodzie.

Miejskie lodowisko na os. Dolnośląskim to niezwykle popularne miejsce dla miłośników łyżew w naszym mieście. Prace związane z przygotowaniem obiektu do nowego sezonu dobiegają końca. Oznacza to, że już niebawem będzie ono dostępne dla fanów aktywnego wypoczynku na lodzie.

Sezon na łyżwy ruszy lada moment

„Mamy świadomość, że z niecierpliwością czekacie na inaugurację sezonu zimowego na miejskiej ślizgawce. Z uwagi na liczne pytania informujemy, że będzie ona dostępna do użytku od poniedziałku 4 grudnia. Korzyści płynące z przebudowy Lodowiska Miejskiego z pewnością wynagrodzą Wam czas oczekiwania na otwarcie. Widzimy się już niebawem” – czytamy na facebookowym profilu Miejskiego Centrum Sportu.

Lodowisko będzie czynne przez 7 dni w tygodniu od godz. 9:00 do 21:00. Wejścia na odbywać się będą co półtorej godziny, ostatnie o 19:30. Wzorem lat poprzednich, w godzinach dopołudniowych z wejść będą także korzystać grupy zorganizowane.

AP

Lodowisko miejskie na ul. Edwaradów
Lodowisko miejskie to popularne miejsce wśród bełchatowskich łyżwiarzy