Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsSport"Siatkarski weekend mocy"

„Siatkarski weekend mocy”

Przez trzy dni na przełomie sierpnia i września siatkówka zawładnie Bełchatowem, a najważniejszą częścią wydarzenia będzie III Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów.


„Siatkarski weekend mocy”, organizowany przez Prezydenta Miasta Bełchatowa i PGE Skrę Bełchatów, rozpocznie się 30. sierpnia. Tego dnia w parku przy Muzeum Regionalnym odbędzie się III Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów. W programie tego wydarzenia przewidziano szereg konkursów oraz koncert jednego z najpopularniejszych polskich zespołów. Punktem kulminacyjnym będzie prezentacja bełchatowskiej drużyny.

Atrakcji nie zabraknie również przez dwa kolejne dni. W sobotnie popołudnie – 31. sierpnia w hali Energia odbędzie się mecz pokazowy z jedną z europejskich drużyn, natomiast od rana, na Placu Narutowicza, pojawi się efektowna Strefa Kibica.y jest turniej siatkówki plażowej. Całemu przedsięwzięciu towarzyszyć będzie szereg wydarzeń kulturalnych – mieszkańcy Bełchatowa i goście, którzy pojawią się w mieście, będą mogli obejrzeć m.in. przedstawienia teatralne oraz filmy w kinie plenerowym. Zapraszamy więc wszystkich do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu i  życzymy udanej zabawy.

 

 

Zamieściła: AD-A