Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaSpędź Dzień Kobiet z kinem Kultura

Spędź Dzień Kobiet z kinem Kultura

tydzienkobiet wwwW dniach od 3 do 9 marca bilety dla wszystkich Pań w promocyjnej cenie 10 zł.

 

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na Ty(dzień) Kobiet w kinie Kultura! Nikt nie wyobraża sobie życia bez kobiet, więc w tym roku ich święto będziemy celebrować wyjątkowo długo.

 

 

Z tej okazji na ekranie naszego kina zagoszczą dwie wyjątkowe propozycje:

 

Titanic: 25 rocznica

Z okazji 25. rocznicy premiery, kultowy „Titanic” Jamesa Camerona ponownie zagości na dużym ekranie! Film zremasterowany w 4K 3D powróci na ekrany kin. W tej przejmującej historii miłosnej zobaczymy niezapomniany duet zdobywców Oscara Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Ich płomienny romans rozgrywa się w czasie feralnego, dziewiczego rejsu „niezatapialnego” Titanica, największego ruchomego obiektu, jaki kiedykolwiek zbudowano. „Titanic” zdobył rekordową liczbę 11 Oscarów. Po premierze w 1997 roku „Titanic” zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej kasowych produkcji wszech czasów i obecnie jest trzecim najlepiej zarabiającym filmem na świecie.

 

Filip

Frankfurt 1943. Tytułowy bohater jest typowym kosmopolitą i niezdolnym do głębszych uczuć uwodzicielem. W Polsce stracił całą rodzinę. Sam będąc w sercu nazistowskich Niemiec, ukrywa żydowskie pochodzenie i niejednokrotnie wymyka się śmierci. Pracuje jako kelner w restauracji ekskluzywnego hotelu i beztrosko korzysta z uroków życia otoczony luksusem, pięknymi kobietami i przyjaciółmi z całej Europy. Jednak gdy wojna zaczyna zbierać krwawe żniwo wśród najbliższych mu osób, ten misternie zbudowany świat, który go otacza, rozsypuje się jak domek z kart…

 

Babski wieczór, wyjście z przyjaciółmi, a może romantyczna randka? Nieważne z kim, ważne, że w kinie Kultura! Zapraszamy! W dniach od 3 do 9 marca bilety dla wszystkich Pań w promocyjnej cenie 10 zł.

 

MCK Bełchatów

 

Plakat promujący Dzień Kobiet w kinie Kultura