Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsKulturaSpędź sylwestra w Miejskim Centrum Kultury

Spędź sylwestra w Miejskim Centrum Kultury

 Przedwojenne przeboje przypomną muzycy Warszawskiej Orkiestry SentymentalnejPrzedwojenne przeboje przypomną muzycy Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej

 

Prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na wieczór sylwestrowy, podczas którego wspólnie pożegnamy rok 2022. Koncert odbędzie się 31 grudnia o godzinie 20:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

 

 O doskonałą zabawę i atmosferę w ten wyjątkowy wieczór zadba Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

 

Warszawska Orkiestra Sentymentalna to zespół rozsmakowany w dawnych melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu. Piosenki i pieśni z repertuaru Adama Astona, Wiery Gran czy Mieczysława Fogga, aranżacje Henryka Warsa i Rostworowskiego, wykonania orkiestr Golda i Petersburskiego, Karasińskiego i Kataszka, nieustannie nas inspirują. Wzruszające walce, namiętne tanga, skoczne polki, porywające foxtroty, rumby i slow-foxy – wybieramy to, co najlepsze wśród bogactwa sceny i ekranu dwudziestolecia i czasów powojennych, i wykonujemy, zachowując styl i ponadczasowy urok tych melodii oraz dodając im odrobinę współczesnej wrażliwości muzycznej.

 

Bilety na sylwestrowy koncert kosztują 100 zł (sektor I i II) oraz 80 zł (balkon). Można je kupić w kasie Miejskiego Centrum Kultury oraz online TUTAJ.

 

 Plakat promujący sylwestrowy koncert w MCKPlakat promujący sylwestrowy koncert w MCK