Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

TVP będzie nagrywać w Bełchatowie nowy programW niedzielę, 22 lipca o godz. 12 odbędzie się otwarty, bezpłatny trening, z profesjonalnym trenerem gimnastyki, fitnessu, crossfitu i kulturystyki – Michałem Potuchą oraz bełchatowianką Idą Lis - mistrzynią świata i Europy w trójboju siłowym. Wydarzenie będzie  jednym z elementów nowego programu TVP, który będzie realizowany w naszym mieście. Na stadion miejski przy ul. Sportowej przyjść może każdy, kto lubi się ruszać i kocha sport.

 

Bełchatów jest pierwszym miastem, które gościć będzie nowy program Telewizji Polskiej, który zachęca widzów do aktywności fizycznej oraz pokazuje malownicze, zielone zakątki miast oraz obiekty sportowe, które idealnie nadają się do ćwiczeń. Ponadto promuje młodych, obiecujących sportowców stawiając ich za wzór dla dzisiejszej młodzieży. Gościem bełchatowskiego odcinka będzie stypendystka Miasta Bełchatowa, mistrzyni świata i Europy w trójboju - Ida Lis. Razem z Michałem Potuchą poprowadzi wspólny trening. Pokażą jak robić rozgrzewkę, omówią system ćwiczeń oraz niezbędny sprzęt. 


Jak wynika z badań, przeciętny Polak na aktywność fizyczną przeznacza tygodniowo niecałe 3 godziny. Jedynie 39% osób jest aktywnych w stopniu zalecanym przez Światową Organizację Zdrowia. Wszyscy chętni bełchatowianie mogą teraz poprawić te statystyki i rozpocząć swoją przygodę ze sportem oraz zdrowym trybem życia. Początek treningu punktualnie w niedzielne (22 lipca) południe na stadionie miejskim.

 

Ida Lis poprowadzi bezpłątny trening na stadionie miejskim

 

 

Wspólny trening odbędzie się na stadionie miejskim

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl