Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Ogólnoposlki Turniej Ośrodków Kibice Razem

 

Reprezentanci Bełchatowa wywalczyli pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Ośrodków „Kibice Razem”. Obok kibiców GKS Bełchatów na podium znalazły się także zespoły: Górnik Zabrze i Motor Lublin.

 

Po raz drugi Bełchatów był gospodarzem ogólnopolskich zawodów piłkarskich dla klubów kibica. Do rozgrywek, które Polski Związek Piłki Nożnej zorganizował wspólnie z Miejskim Centrum Sportu, zgłosiło się osiemnaście drużyn z różnych stron Polski, m.in. Gdyni, Wrocławia, Poznania czy Kielc i Szczecina. W sumie na boisku OSiR Wawrzkowizna zagrało blisko 150 młodych piłkarzy z rocznika 2008 i młodszych.

 

- Cieszę się, że Bełchatów ponownie może być gospodarzem turnieju Kibice Razem. Życzę jak najlepszych wyników i wielu sportowych emocji – powiedział podczas otwarcia Ireneusz Owczarek, wiceprezydent Bełchatowa.

 

A ich nie brakowało bowiem rywalizacja była zacięta. Nie brakowało wielu ciekawych podań i sytuacji. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna Klubu Kibica GKS Bełchatów. Tuż za nimi uplasował się Klub Kibica Górnik Zabrze. Trzecie miejsce wywalczył sobie Klub Kibica Motor Lublin. Do zwycięzców trafiły puchary i nagrody. Wszyscy zawodnicy otrzymali zaś pamiątkowe medale i gadżety szkolne. Warto też dodać, że piłkarze mieli także czas, aby się poznać i wspólnie spędzić czas. Dzień przed turniejem czekały na nich m. in. Gry i zabawy.

 

Rozgrywki ośrodków to jedno z cyklicznych wydarzeń organizowanych w ramach programu „Kibice Razem”, który od 2010 roku realizowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W tym roku turniej odbył się po raz piąty. Od trzech lat rolę centralnego koordynatora projektu pełni Polski Związek Piłki Nożnej. A organizując różnego rodzaju wydarzenia opiera się na współpracy z lokalnymi samorządami oraz stowarzyszeniami kibiców, m.in. bełchatowskimi.

 

Bełchatów gospodarzem ogólnopolskiego turniejuMłodzi piłkarze rywalizowali w BełchatowieKibice klubów piłkarskich spotkali się na turnieju Klub Kibica GKS Bełchatów wywalczył pierwsze miejsce

AD-A

fot. MCS Bełchatów

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl