Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

bełchatów gospodarzem meczu o Superpuchar Polski w futsalu

 

Dwie czołowe drużyny w kraju w futsalu spotkają się w Bełchatowie. 8 września na hali Energia zagrają mecz o Superpuchar Polski. Finałowe starcie najlepszych może obejrzeć każdy, bo wstęp jest bezpłatny.

 

Bełchatowianie po raz kolejny mają okazję, aby zobaczyć zmagania najlepszych w kraju zawodników w futsalu. Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował bowiem, że to właśnie Bełchatów będzie gospodarzem meczu o Superpuchar Polski.

 

Zawodnicy futsalu mieli już okazję wypróbować halę Energia podczas międzynarodowego meczu Polska – Gruzja, który odbył się w grudniu. Dobre warunki i atmosfera, jaka panowała właśnie podczas tych rozgrywek przyczyniła się do tego, że PZPN po raz kolejny zdecydował się zorganizować mecz właśnie w Bełchatowie. - Hala w tej dyscyplinie sportu zdała już swój egzamin – powiedział Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie. - Organizacja tego wydarzenia w ocenie przedstawicieli PZPN była bezbłędna, w związku z czym będziemy mogli po raz drugi obejrzeć w Bełchatowie futsal na wysokim poziomie– dodaje Szymczyk.

 

Mecz o Superpuchar Polski, to zarazem oficjalne otwarcie sezonu w futnecie. Dlatego warto zarezerwować sobie czas i przyjść na halę Energia. Tym bardziej,  że na boisku zobaczymy dwie najlepsze drużyny z kraju. Rywalem Rekordu Bielsko-Biała, czyli mistrza Polski i uczestnika Ligi Mistrzów będzie MOKS Słoneczny Stok Białystok – finalista ostatniej edycji Pucharu Polski.

 

Spotkanie, które rozpocznie się o godz. 15:00 może obejrzeć każdy chętny. Wstęp na mecz jest bowiem bezpłatny. Trzeba jednak pamiętać, że ilość miejsc w hali jest ograniczona. Warto więc przyjść nieco wcześniej.

 

Na Energi odbędzie się mecz futnetu

 

 

AD-A

fot. MCS Bełchatów

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl