Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Korty czynne do końca października

 

Amatorzy tenisa ziemnego wciąż mogą grać na miejskich kortach. Do końca października będą dostępne dwa ceglane boiska. W listopadzie ma natomiast ruszyć lodowisko.

 

W tym roku miejskie korty tenisowe będą działać dłużej niż zwykle. Wszystko dzięki sprzyjającej aurze, która pozwala na grę, a przede wszystkim, by w dobrym stanie utrzymać boiska.  

 

Obiekt będzie czynny jeszcze przez dwa tygodnie, bo do końca października. W tym czasie do dyspozycji sportowców są dwa ceglane korty. W tygodniu można z nich korzystać w godz. 9-21, zaś w weekendy 8-16. Warto je jednak wcześniej zarezerwować – internetowo (za pośrednictwem serwisu „Twój Tenis”), telefonicznie (798 461 713) albo osobiście (ul. Edwardów 8).

 

Tegoroczny sezon w sumie potrwa pięć miesięcy. Przez ten czas na kortach rozegrano m.in. cykl turniejów „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym i puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa”, dziecięce Mistrzostwa Bełchatowa czy zawody z okazji Dnia Dziecka.

 

Pracownicy Miejskiego Centrum Sportu ruszyli już z przygotowaniami do sezonu na miejskim lodowisku. Obiekt jest właśnie porządkowany, prowadzony jest także serwis sprzętu czy ostrzenie łyżew. Z miejskiej ślizgawki będzie można korzystać prawdopodobnie już od 3 listopada.

 

 

AD-A

fot. MCS Bełchatów

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl