Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Mecz Brunatnych w białych i czerwonych barwach, fot. GKS Bełchatów

 

Wyjątkową, bo biało-czerwoną oprawę będzie mieć najbliższy mecz GKS Bełchatów z Pogonią Siedlce. Hymn grany przez orkiestrę górniczą, rekonstruktorzy z militariami, piłkarze w białych i czerwonych koszulkach, kartoniada w narodowych barwach – tak sportowcy i kibice będą świętować setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

PGE GKS Bełchatów ponownie zagra na stadionie miejskim przy ul. Sportowej. Brunatni zmierzą się z Pogonią Siedlce i będą walczyć o dziewiąte zwycięstwo w sezonie. Mecz już w sobotę, 10 listopada o godz. 17.

 

Tym razem na kibiców, oprócz piłkarskich wrażeń i emocji, będą też czekać  dodatkowe atrakcje. GKS Bełchatów S.A. wspólnie ze Stowarzyszeniem Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” szykują bowiem patriotyczną oprawę. A świętować setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości na sportowo będzie mogło nawet trzy tysiące osób. Na trybunach – wschodniej, zachodniej, północnej i honorowej – udostępnione będą dodatkowe miejsca.

 

Zanim rozpocznie się mecz kibice i zawodnicy zaśpiewają hymn Polski, który zagra Zakładowa Orkiestra Górnicza KWB Bełchatów. W tym samym czasie na trybunach powstanie wielka kartoniada w narodowych barwach. Biało i czerwono będzie też na boisku, bo piłkarze zamiast klubowych koszulek wyjątkowo zagrają w białych – PGE GKS Bełchatów i czerwonych – Pogonia Siedlce. Na tym nie koniec. Na meczu pojawią się też członkowie Stowarzyszenia Grupa Rekonstrukcji Historycznej 84 Pułku Strzelców Polskich, którzy wprowadzą zawodników i sędziów reprezentantów. Dzięki ich obecności początek meczu będzie podkreślony prawdziwie militarnym akcentem. Specjalną patriotyczną oprawę  na „młynie” zapowiedzieli też kibice z trybuny wschodniej. Klub zachęca, aby oprócz barw klubowych tego dnia królowały też barwy narodowe.

 

Bramy stadionu będą otwarte od godz. 16 na mecz można więc przyjść nieco wcześniej. Bilety na mecz tradycyjnie wahają się od 1 do 20 zł. Można je nabyć w punkcie Obsługi Kibica, który 9 listopada otwarty będzie w godz. 13-17, a 10 listopada od godz. 14. W dniu meczu od godz. 15 otwarte będą również kasy stadionowe.

PGE GKSBełchatów z niepodległą

 

PGE GKS Bełchatów z Niepodległą. Mecz na 100

 

AD-A

fot. GKS Bełchatów

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl