Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

122 www


Laureat Nagrody Prezydenta Bełchatowa Jakub Domurad otrzymał właśnie powołanie do kadry narodowej juniorów w boksie. Sportowiec weźmie też udział w Turnieju o Złotą Rękawicę Wisły w Krakowie.

 

Występ w kadrze narodowej to marzenie wielu sportowców. Jednemu z bełchatowskich młodych bokserów właśnie udało się je spełnić. Jakub Domurad otrzymał bowiem powołanie na zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej juniorów w boksie. Tym samym znalazł sie w grupie najlepszych w swojej kategorii 16 młodych bokserów z całej Polski. Przez dziesięć dni, od 5 do 15 grudnia, w Gródku nad Dunajcem szlifować będzie swoje bokserskie ciosy pod okiem Krzysztofa Miałki, trenera kadry narodowej Polskiego Związku Bokserskiego.


Wyjazd szkoleniowy połączony będzie ze startem w Turnieju o Złotą Rękawicę Wisły w Krakowie. Dodajmy, że obecnie młody bełchatowianin również ciężko trenuje na zgrupowaniu Kadry Polski Juniorów w Grudziądzu.


Jakub Domurad na co dzień trenuje w sekcji bokserskiej Garda Bełchatów. Jego trenerem jest Arkadiusz Żurawski. Walczy w wadze +91 kilogramów. Na swoim koncie ma coraz więcej zwycięskich walk. Ostatnio w Ogólnopolskim Turnieju Bokserskim we Włocławku pokonał swego rywala przed czasem, w drugiej rundzie.


Za wybitne osiągnięcia w boksie młody bokser został uhonorowany nagrodą Prezydenta Miasta Bełchatowa. Podczas Inauguracji Roku Sportowego 2019/2020 doceniony również został jego trener. Arkadiusz Żurawski otrzymał nagrodę za upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży.


Gratulujemy powołania do kadry narodowej i życzymy wielu kolejnych sukcesów.


KZB

Fot. Garda Belchatów/belchatow.pl

 

Podczas Iauguracji Roku sportowego Nagrodę Prezydenta Bełchatowa w imieniu młodego boksera odebrał trener Nagrodę Prezydenta Bełchatowa w imieniu młodego boksera, przebywającego na zgrupowaniu, odebrał trener

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl