Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

rumia duathlon 1Podczas imprezy w Rumii Kacper Krawczyk reprezentował Miasto Bełchatów / fot. MOSiR Rumia

 


Triathlonista z Bełchatowa zdobył brązowy medal w swojej kategorii wiekowej podczas odbywającej się w Rumi imprezy o randze Mistrzostw Polski. Kacper jest zawodnikiem sekcji triathlonowej BTS AS.

 W miniony weekend w Rumi odbyła się impreza Rumia Duathlon Energy 2019 – Mistrzostwa Polski na dystansie sprint. Reprezentujący Bełchatów Kacper Krawczyk, z czasem 01:03:11 zajął trzecie miejsce w kategorii MAG2 20-24 i osiągnął wynik lepszy niż 77,84% wszystkich startujących.


P
rzed Kacprem Krawczykiem długi sezon, ale wynik osiągnięty w Rumi pozwala na optymizm. Zawody Rumia Duathlon Energy 2019 rozpoczęły cykl imprez, które organizuje Energy Events - oprócz tej imprezy z minionego weekendu, zorganizują jeszcze Lotto Duathlon Energy oraz Lotto Triathlon Energy.


Kolejne duathlony odbędą się w Ustce i Gniewinie. Gniewino oraz Starogard Gdański – Skarszewy, Lidzbark Welski, Chełmża, Mrągowo będą organizować również triathlony. W tym roku triathlon odbędzie się również w Bełchatowie – a dokładniej 21 lipca. W ośrodku Słok zaplanowany jest start i część pływacka, a meta zlokalizowana będzie na Placu Narutowicza.


Kacper Krawczyk otrzymał od Miasta Bełchatowa wsparcie finansowe, które miało umożliwić mu odopowiednie przygotowanie do duathlonu w Rumi, a także do duathlonu odbywającego się 11 maja w Czempinie i triathlonu w Suszu, który odbędzie się 22 czerwca.

MJ

rumia duathlon 2Z czasem 01:03:11 Kacper Krawczyk zajął trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej / fot. MOSiR Rumia

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl