Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Podczas dyskoteki będzie można wygrać vouchery i zestawy gadżetów

 

Ferie na miejskiej ślizgawce zakończy dyskoteka na łyżwach. Tradycyjnie już oprócz dobrej zabawy i tanecznych szaleństw będą do wygrania vouchery oraz zestawy gadżetów. „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco” już w niedzielę, 24 lutego. Dyskoteka rozpocznie się o godz. 16:30 i potrwa ponad dwie godziny. W tym czasie wstęp na lodowisko jest bezpłatny – warto więc skorzystać.  

 

Do wspólnej zabawy na lodowym parkiecie zapraszają prezydent Bełchatowa i miejska spółka PEC. Dyskoteka organizowana jest głównie dla dzieci i młodzieży, ale przyjść może każdy amator jazdy na łyżwach.

 

Oprócz muzycznych hitów na uczestników dyskoteki będą także czekać losowania nagród. Mowa o 9 voucherach, a każdy z nich na kwotę 200 zł do wydania w jednym ze sklepów ze sprzętem AGD i RTV. Do wygrania są również nagrody pocieszenia – zestawy gadżetów.

 

Szanse na ich zdobycie będą mieć dzieci i młodzież, którzy wrzucą do urny kupon z numerem. Będą one rozdawana wraz ze specjalnymi opaskami przed wejściem na taflę. Losowanie odbędzie się trzykrotnie – o godz. 17, 17:45 i 18:15. Co ważne, aby odebrać nagrodę trzeba być w tym czasie na lodowisku. Więcej szczegółów w regulaminie akcji, który można pobrać z załącznika poniżej.

 

Warto więc już dziś zarezerwować sobie czas na „Rozgrzejemy lodowisko w rytmie disco” i aktywnie spędzić ostatni dzień ferii.

 

Jak co roku ferie na lodowisku zakończy impreza "Rozgrzejemy lodowisko w rytmie disco"Jak co roku ferie na lodowisku zakończy impreza "Rozgrzejemy lodowisko w rytmie disco"

AD-A

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl