Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Zapisy na zawody prowadzone są internetowo; fot./MCSZapisy na zawody prowadzone są internetowo; fot./MCS

 

Nie Pompujesz – Nie Jedziesz, czyli największy w Polsce cykl zawodów na pumptrackach ponownie zawita do Bełchatowa. Chętni, którzy chcieliby w sierpniu spróbować swoich sił na naszych torach, mogą się zapisywać. Warto się pospieszyć - zostało tylko kilka wolnych miejsc.

 


13 sierpnia na znakomitym torze przy ul. Turkusowej pojawią się najlepsi zawodnicy kolarstwa grawitacyjnego z całej Polski. Będzie to doskonała okazja aby zobaczyć umiejętności najlepszych, ale także samemu stanąć do rywalizacji i porównać swoje zdolności jazdy czy nawet wygrać z medalistami imprez mistrzowskich.


Do rywalizacji organizatorzy zapraszają bowiem nie tylko doświadczonych zawodników, ale także dzieci i początkujących rowerzystów. Dla najmłodszych może to być doskonała zabawa oraz okazja do uczenia się od najlepszych. Oprócz cennego doświadczenia, wszyscy zawodnicy w kategorii KIDS i JUNIOR zostaną zaproszeni na podium i otrzymają pamiątkowe medale.


Aby wziąć udział w bełchatowskiej odsłonie cyklu Nie Pompujesz - Nie Jedziesz, należy się wcześniej zapisać. Należy to zrobić, jak najszybciej, bo miejsca rozchodzą się bardzo szybko. Zostało już tylko kilka ostatnich. Ważne! Zapisy prowadzone są wyłącznie internetowo na stronie pompuje.pl. Na miejscu zawodów nie będzie możliwości zapisania się do zawodów. Aby wziąć udział w zawodach, nie trzeba ponosić opłaty startowej. Osoby niepełnoletnie muszą otrzymać od rodziców pisemną zgodę na udział.


Zawodnicy będą walczyć o punkty do klasyfikacji generalnej (w ostatniej finałowej rundzie punkty do klasyfikacji generalnej mnożymy razy dwa,) na podstawie których na koniec sezonu poznamy najlepszych zawodników w kategoriach: PRO, KOBIETY, AMATOR, JUNIOR, KIDS. Dodatkowo rywalizujący w kategorii PRO oraz KOBIETY powalczą o wyjazd na rundę eliminacyjną Mistrzostw Świata UCI, która odbędzie się 17 września w czeskich Tosovicach.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie Miejskiego Centrum Sportu, które organizuje bełchatowskie zawody, a także na pompuje.pl.

 

AP

 

Plakat Plakat "Nie Pompujesz - Nie Jedziesz"

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl