Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 grandprix wwwGala rozpocznie się o godz. 12:00, na wydarzenie obowiązują wejściówki

 

Nie lada gratka dla fanów sportów sylwetkowych. Już w najbliższą niedzielę, 4 października, w MCK PGE Gigantach Mocy odbędą się kwalifikacje do Mistrzostwa Świata PCA. Kulturystki i kulturyści rywalizować będą łącznie w 22 konkurencjach.  

 

 

Puchar Polski PCA 2020 – PCA Polish Grand Prix 2020, to ostatnie krajowe eliminacje do Mistrzostw Świata PCA World's Championships 2021, które odbędą się w kwietniu 2021 w Wielkiej Brytanii.

 

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie PCA Poland – Federacja PCA (Physical Culture Association) powstała w 2015 roku w Wielkiej Brytanii, aby poprawić etykę, kulturę oraz uczciwość, jak i podnieść status sportowców, wynagradzając ich za ciężką pracę i zaangażowanie w rozwijaniu swojej sylwetki. Od tego czasu PCA rozszerzyła się na cały świat. Dotarła także do Polski, gdzie szybko zyskała swoich amatorów. Swoje zawody Federacja PCA organizuje w różnych prestiżowych miejscach, jak teatry, opery czy filharmonie. Zawodnicy prezentują się w oryginalnej oprawie, co sprawia, że wydarzenie staje się spektaklem, które przyciąga coraz więcej widzów.

 

Tym razem muskulaturę zawodników będzie można oglądać także w Bełchatowie. Zawody odbędą się w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy. Kulturystki i kulturyści rywalizować będą w 22 konkurencjach. Otwarcie zaplanowane jest na godz. 12:00. PCA Polish Grand Prix 2020 honorowym patronatem objęła Prezydent Miasta Bełchatowa. 

 

Impreza jest biletowana. Wejściówki można nabyć TUTAJ, a w dniu zawodów także w kasie MCK.

 

ADA

 

Plakat promujący zawody Puchar Polski PCA 2020 Plakat promujący zawody Puchar Polski PCA 2020

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl