Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Przez całe wakacje trwają zawody z cyklu Grand Prix Bełchatowa, fot. MCS

Na półmetku są już rozgrywki w tenisa ziemnego i siatkówkę w Grand Prix Bełchatowa. Z kolei przed szachistami ostatnie już spotkanie z cyklu.

 

 

Na amatorów tenisa ziemnego czekają jeszcze dwa spotkania. Pierwsze z nich zaplanowane jest na weekend 24-25 sierpnia. Będzie to siódma i zarazem ostatnia już okazja, aby powalczyć o jak najlepsze noty oraz zapewnić sobie start w ostatnim turnieju. W Masters Grand Prix, który zamyka cały cykl, zmierzy się bowiem dziesięciu zawodników z największą ilością punktów. Kto jest na prowadzeniu po sześciu turniejach – można sprawdzić na mcs.belchatow.pl i www.tenisbelchatow.pl. Rozgrywki tradycyjnie odbędą się na miejskich kortach tenisowych, początek meczów o godz. 10.

 

Jeszcze trzy meczowe spotkania mają przed sobą siatkarze. Zawody zaplanowane są na soboty: 10 i 24 sierpnia, z kolei 7 września zagrają finał. W siatkarskim Grand Prix o puchar prezydenta Bełchatowa, które wspólnie z miastem organizuje Bełchatowski Szkolny Związek Sportowy, startuje kilkanaście drużyn. Klasyfikowane są one w kategoriach: klasy I-VI, klasy VII-VII szkół podstawowych oraz open. Wszystkie mecze rozgrywane są na boiskach przy SP nr 12 na os. Binków. Start o godz. 10:30.

 

14 września, na finałowych rozgrywkach, spotkają się szachiści. O miano najlepszego bełchatowianie rywalizują w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe oraz open. Wszystkie turnieje rozgrywane są systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, czas gry to 15 minut. Aby kibicować szachistom wystarczy przyjść na plac Narutowicza, zawody rozgrywane są w pobliżu Miejskiego Centrum Kultury. Start o godz. 10. Grand Prix w szachy wspólnie z miastem organizuje Bełchatowski Szkolny Związek Sportowy. Wyniki poszczególnych spotkań można śledzić na bieżąco na ich fanpage na facebook.  

 

Zwycięzców Grand Prix w tenisie ziemnym poznamy 7 września, fot. MCSZwycięzców Grand Prix w tenisie ziemnym poznamy 7 września, fot. MCS  

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl