Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Miejskie Korty Tenisowe czynne będą diedem dni w tygodniu, fot. MCSMiejskie Korty Tenisowe czynne będą diedem dni w tygodniu, fot. MCS

 

W sobotę, 30 kwietnia rozpocznie się kolejny już sezon na Miejskich Kortach Tenisowych przy ulicy Edwardów 8 w Bełchatowie. W najbliższych miesiącach odbędą się tam liczne turnieje i ligowe mecze, które przyniosą wiele sportowych wrażeń.

 

Obiekt został oddany do użytku 1 maja 2004 roku. Od tego czasu mieszkańcy Bełchatowa mogą korzystać z 6 pełnowymiarowych kortów ceglanych, z których każdy ma powierzchnię 450m² co łącznie daje obszar 2700m². Na Miejskich Kortach Tenisowych funkcjonuje półautomatyczny system nawadniania i oświetlenie, które umożliwia grę w tenisa ziemnego także w godzinach wieczornych. Do użytku jest też 118 miejsc siedzących i 65 miejsc parkingowych.

 

– Cieszymy się, że w tym roku dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym Miejskie Korty Tenisowe możemy udostępnić mieszkańcom Bełchatowa o dwa tygodnie wcześniej niż miało to miejsce przed rokiem. Majówka, to czas wyjazdów i odpoczynku, ale też spotkań w gronie znajomych, przyjaciół, czy rodziny. Zachęcamy wszystkich do tego, aby korzystali z naszej oferty i ten wolny czas spędzali aktywnie na świeżym powietrzu - mówi Paweł Woźniak, Dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

 

Na terenie naszego obiektu cyklicznie organizowane są turnieje na poziomie amatorskim, a ponadto korty cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców naszego miasta w różnym wieku od dzieci i młodzieży przez osoby dorosłe aż po seniorów. Warto w tym miejscu przypomnieć o tym, że trwają zapisy do I cyklu turnieju Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym 2022 oraz do Bełchatowskiej Ligi Tenisowej 2022. Więcej informacji o tych rozgrywkach można znaleźć TUTAJ - na stronie Miejskiego Centrum Sportu.

 

Miejskie Korty Tenisowe są otwarte przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku, można z nich korzystać w godzinach 9:00 – 21:00, a w weekendy od godz. 8:00 do godz. 16:00.

 

Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem platformy Twój Tenis, pod numerem telefonu: 798-461-713 lub za pomocą adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

 

Źródł: MCS Bełchatów

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl