Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Piknik Rodzinny z GKS Bełchatów to już tradycja, w tym roku odbędzie się już jego dziesiąta edycja Piknik Rodzinny z GKS Bełchatów to już tradycja, w tym roku odbędzie się już jego dziesiąta edycja

 

Plac Narutowicza będzie tętnił energią „Brunatnych”. Już w najbliższy piątek, 4 września, właśnie w centrum miasta odbędzie się jubileuszowy – X Piknik Rodzinny z GKS Bełchatów. Atrakcji będzie sporo, wszystko jednak w skromniejszej formie i z ograniczeniami.

 

 

Pierwsza, piknikowa część tradycyjnie odbędzie się na Placu Narutowicza. Od godz. 16:00 na najmłodszych bełchatowian czekać będą m.in. wielkie dmuchańce oraz mini boisko do piłki nożnej, gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił. Wszystko oprawione będzie muzyką graną przez DJ-a. Niestety w tym roku zabraknie wspólnych zabaw w namiocie Sektora Rodzinnego. Wszystko przez wzgląd na bezpieczeństwo sanitarne.

 

Później, o godz. 19:00, organizatorzy zapraszają do sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy. To właśnie tu odbędzie się kulminacyjny punkt pikniku - prezentacja pierwszego składu Brunatnych. – Będzie to okazja, by w innych okolicznościach niż tylko stadion, zobaczyć naszych piłkarzy, w szczególności tych nowych – można przeczytać na stronie organizatora www.gksbelchatow.com. Tradycyjne wyjście na scenę pierwszej drużyny GKS Bełchatów poprzedzone będzie prezentacją zespołu rezerw. W tym roku organizatorzy zrezygnowali z prezentacji grup juniorskich i zapaśników. Przez wzgląd na fakt, że piłkarze i trenerzy są objęci izolacją, po zakończeniu prezentacji nie będzie też możliwości kontaktu z giekaesiakami.

 

Co ważne, w Gigantach Mocy, może usiąść 250 osób, co drugie miejsce w rzędzie. Dlatego, by nie przekroczyć dopuszczalnej liczby widzów, przed wejście do sali każdy będzie otrzymywał numerowaną wejściówkę. Każdy będzie także zobowiązany do dezynfekcji dłoni oraz zakrycia ust i nosa (warunek, by wejść do sali).

 

Piknik Rodzinny z GKS Bełchatów na stałe wpisał się już w kalendarz miejskich imprez. W tym roku odbędzie się już po raz dziesiąty, a organizują go wspólnie klub, Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” i ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów. Jak co roku wydarzenie finansowo wspiera prezydent Mariola Czechowska, partnerem zaś jest MCK Bełchatów.

 

Na tym nie koniec wydarzeń dla fanów GKS Bełchatów. Dzień później w sobotę, 5 września, na stadionie przy Sportowej Brunatni zagrają pierwszy w tym sezonie domowy mecz. Ich rywalem będzie Miedź Legnica, początek spotkania o godz. 18:00.

 

ADA

 

Na najmłodszych czekać będzie m.in. mini moisko do gry w piłkę nożnąNa najmłodszych czekać będzie m.in. mini moisko do gry w piłkę nożną

Punktem kulminacyjnym pikniku będzie prezentacja pierwszej drużyny GKS BełchatówPunktem kulminacyjnym pikniku będzie prezentacja pierwszej drużyny GKS Bełchatów

Program Pikniku Rodzinnego z GKS BełchatówProgram Pikniku Rodzinnego z GKS Bełchatów

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl