Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

sztafeta wwwZgłoś się do wirtualnej sztafety i nabij, jak najwięcej kilometrów

 

Na biegaczy i rowerzystów czeka sportowe wyzwanie – Wirtualna Sztafeta Miast Partnerskich Bełchatów – Csongrád. Chodzi w nim o to, aby w ciągu dwóch najbliższych tygodni, przebiec lub przejechać jak najwięcej kilometrów. Dla najlepszych czekają nagrody, na wszystkich zaś pamiątkowe medale.

 

Wirtualna Sztafeta Miast, pod hasłem „Przyjaźń bez granic / Nieograniczona przyjaźń” rusza już 5 marca. Przez dwa tygodnie biegacze i rowerzyści z obu miast partnerskich uczestniczyć będą w sportowej rywalizacji, której celem będzie symboliczne pokonanie dystansu, jaki dzieli oba miasta. To 750 kilometrów! Uczestnicy zawodów z Bełchatowa i Csongrádu wystartują w wirtualnym biegu lub kolarskim wyścigu do miasta partnerskiego.

 

Bełchatów i węgierskie miasto Csongrád na zasadzie partnerstwa współpracują od 2005 roku. Oba miasta dzieli ok. 750 km. I ten dystans będą musieli pokonać uczestnicy wirtualnej sztafety miast partnerskich  „Przyjaźń bez granic / Nieograniczona przyjaźń”. Będzie to wyzwanie dla biegaczy i kolarzy, których zadaniem będzie wspólne pokonanie symbolicznego dystansu pomiędzy miastami.

 

W wirtualnych zawodach udział weźmie równo setka uczestników, po 50 z każdego z miast. Aby wziąć udział w rywalizacji trzeba się zarejestrować na stronie https://tiszaviragzas2.csongrad.hu. Każdy z uczestników będzie musiał pokonać jak najdłuższy dystans biegnąc lub jadąc na rowerze, który oczywiście trzeba będzie udokumentować. Po każdej przebytej aktywności na stronie zawodów należy wpisać pokonany dystans, a screeny, bądź zdjęcia z aplikacji, dokumentujące pokonane kilometry, uczestnicy wirtualnych zawodów będą musieli regularnie publikować na facebookowym profilu wydarzenia Csongrádi Diák SE - Strona główna | Facebook. To, czy w wirtualnych zawodach chcemy wziąć udział w formie biegu, czy jazdy na rowerze, należy wskazać podczas rejestracji. Co tydzień publikowane będzie podsumowanie akcji.

 

Rywalizacja sportowa polega na pokonaniu jak największej odległości. Trzy osoby, które pokonają najdłuższy dystans biegiem oraz trzy osoby, które przejadą najdłuższy dystans na rowerze otrzymają nagrody. Dla wszystkich uczestników Wirtualnej Sztafety Miast Partnerskich Bełchatów-Csongrád przewidziano natomiast pamiątkowe medale.

 

Rejestracja do udziału w zawodach rusza 5 marca i od tego czasu można już „nabijać” kilometry. Datą końcową wirtualnej rywalizacji jest 21 marca. Do końcowej klasyfikacji zaliczana będzie suma dystansów przebytych w tym okresie. Pełen regulamin sztafety można pobrać z załącznika poniżej.

 

MW

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl