Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Jaką trasą pobiegną biegacze podczas tegorocznej Piętnastki? Wybierz ją z nami Jaką trasą pobiegną biegacze podczas tegorocznej Piętnastki? Wybierz ją z nami

 

Tegoroczna Bełchatowska Piętnastka wystartuje 19 listopada. Co prawda do biegu jest jeszcze sporo czasu, ale już teraz pracujemy nad wyborem jej trasy. Tym razem i Wy możecie zdecydować, którędy pobiegną sportowcy.

 

 

Bieg Uliczny Bełchatowska Piętnastka to sztandarowe miejskie wydarzenie. Co roku startuje w nim tysiące sportowców z różnych stron kraju, a także zagranicy. Prezydent Mariola Czechowska wspólnie z Miejskim Centrum Sportu i Bełchatowskim Klubem Lekkoatletycznym już teraz zapraszają do startu w jej kolejnej edycji. Mają też dla biegaczy niespodziankę. Wspólnie wybierzemy trasę tegorocznej Bełchatowskiej Piętnastki.

 

- Bełchatowska Piętnastka, to jeden z najstarszych biegów w naszym regionie, a w tym roku okazja do udziału w nim jest szczególna, bo mija równo 40 lat od pierwszej odsłony tego sportowego wydarzenia. Chcemy przy Państwa wsparciu wybrać odpowiednią i najbardziej sprawdzoną trasę. W końcu to Wy - biegacze będziecie na niej rywalizować, a nam zależy na tym, abyście byli zadowoleni z warunków, które przygotujemy do biegowych zmagań na ulicach Bełchatowa. Wiemy, że każda trasa posiada swoich zwolenników i przeciwników, a więc postaramy się dokonać wspólnie takiego wyboru, który w większości ucieszy znaczną większość– mówi Paweł Woźniak, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

 

Proponujemy trzy warianty. Pierwszy z nich to trasa z 2018 roku, kolejna z 2021 roku, a ostatnia z 2022 roku. Jak one przebiegały można zobaczyć na mapkach, które znajdują się pod linkiem: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeNmx58mM.../viewform. Tam też można zagłosować. Czekamy na Wasze opinie. I gorąco zachęcamy do oddania głosu. 

 

ADA 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl