Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Na sportowców czekają cztery sportowe spotkania Na zawodników w rundzie wiosennej czekają cztery sportowe spotkania

 

Startuje wiosenna runda lekkoatletycznych zawodów. Mowa o bełchatowskiej odsłonie Czwartków Lekkoatletycznych. Młodzi sportowcy mogą się sprawdzić w kilku konkurencjach. Na najlepszych czekają nagrody i start w ogólnopolskim finale.

 

Pierwsze lekkoatletyczne spotkanie odbędzie się już w środę, 10 maja. Kolejne zaplanowane są na: 17, 24 i 10 maja. W zawodach wystartować mogą uczniowie szkół podstawowych (rocznik 2010 i młodsi). Tradycyjnie czekają na nich konkurencje biegowe i techniczne. Sportowcy będą mogli się sprawdzić w biegu na 60 i 300 metrów, a także na 600 metrów – dziewczęta i na 1000 – chłopcy. Kolejne konkurencje to rzut piłeczką palantową, skok w dal i wzwyż. Podczas każdych Czwartków prowadzona będzie klasyfikacja. Do najlepszych trafią statuetki i pamiątkowe dyplomy. Zawodnicy, którzy zajmą czołowe miejsca i uzyskają odpowiednie wyniki, pojadą także na Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych.  

 

Zapisy wciąż trwają. Zgłoszenia trzeba przesłać w formie elektronicznej. W przypadku pierwszych zawodów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., kolejne zgłoszenia będą już realizowane przez Roster Athletic. Regulamin zawodów dostępny jest w załączniku poniżej. Wszystkie zawody odbędą się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 12 na os. Binków. Start o godz. 16:00.

 

Bełchatowską odsłonę Czwartków Lekkoatletycznych jak zawsze wspólnie z prezydent Mariolą Czechowską organizuje Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny. Na zadanie to BKL pozyskał dotację z miejskiego konkursu ofert.

 

ADA

 

pdfRegulamin bełchatowskich Czwartków Lekkoatletycznych.pdf

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl