Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Zapisy do Bełchatowskiej Ligi Tenisowej prowadzone są do 30 kwietniaZapisy do Bełchatowskiej Ligi Tenisowej prowadzone są do 30 kwietnia

 

W maju do Bełchatowa wróci tenis ziemny. Amatorzy tego coraz bardziej popularnego w naszym mieście sportu mogą już zgłaszać chęć wystartowania w Bełchatowskiej Lidze Tenisowej. Pierwsze ligowe mecze rozegrane zostaną już 8 maja, zwycięzców rozgrywek poznamy zaś we wrześniu.


Tegoroczna odsłona Bełchatowskiej Ligi Tenisowej prowadzona będzie podobnie, jak w latach poprzednich. Klasyfikacja prowadzona będzie w kategoriach OPEN kobiet oraz mężczyzn, co ważne z podziałem na 1 i 2 ligę. W sportowych zmaganiach udział wziąć mogą wszyscy sympatycy tenisa ziemnego, którzy uprawiają go na poziomie amatorskim.

 


– Przed rokiem w ligowych rozgrywkach wzięło udział blisko 40 osób, które przez cały sezon z dużym zaangażowaniem rywalizowały na Miejskich Kortach Tenisowych. Dostrzegamy rosnące zapotrzebowanie na tego typu zmagania w naszym regionie, dlatego kolejny raz wychodzimy z inicjatywą organizacji Bełchatowskiej Ligi Tenisowej. Pragnę podkreślić, że mimo rosnących cen wszelkich usług i produktów, wejściówki na nasze korty są wciąż w tych samych cenach. Zachęcamy więc do udziału i aktywnego wypoczynku na Miejskich Kortach Tenisowych – mówi Paweł Woźniak, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu.

 


Chętni do startu w rozgrywkach mogą się już zapisywać. Zgłoszenia będą przyjmowane do niedzieli, 30 kwietnia. Poszczególne kolejki gier zostaną ustalone po zakończeniu zapisów. Pojedynki mogą być rozgrywane jak najbardziej według założonej kolejności, ale nie ma takiego obowiązku. Uczestnicy będą mogli rozgrywać mecze w innej kolejności. Wiadomo, że pierwsza piłka na miejskich kortach przy ul. Edwardów zagrana zostanie w poniedziałek, 8 maja. Zgodnie z regulaminem, ostatni zaś mecz ligi rozegrany zostanie 30 września.


Chętni do spróbowania swoich sił w tegorocznych rozgrywkach mogą zgłaszać się bezpośrednio do głównego organizatora, którym jest Mariusz Strojkowski. Można to zrobić zarówno mailowo (adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.), jak i sms-owo (tel. 696 439 481). W wiadomości wystarczy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz kategorię, w której chce się wystartować.


Szczegółowy regulamin Bełchatowskiej Ligi Tenisowej 2023 można znaleźć na stronie Miejskiego Centrum Sportu, które wspólnie z miastem jest partnerem rozgrywek. Aby zarezerwować boisko na Miejskich Kortach Tenisowych, wystarczy zadzwonić pod numer 798 461 713, wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub bezpośrednio na stronie twojtenis.pl.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl