Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościRozmawiali o trendach w nieruchomościach

Rozmawiali o trendach w nieruchomościach

targi nieruchomosciW jednym miejscu mieszkańcy mieli okazję, by porozmawiać ze specjalistami różnych branż związanych z nieruchomościami

Pierwszy miejski Targ Nieruchomości za nami. Do dyspozycji mieszkańców byli przedstawiciele różnych firm tej branży – od ekspertów finansowych, przez architektów, po specjalistów z branży budowlanej.

To było pierwsze tego typu miejskie wydarzenie. Targ Nieruchomości, którego organizatorem była prezydent Mariola Czechowska, zgromadził kilkudziesięciu wystawców. Na mieszkańców, którzy zaczerpnąć informacji dotyczących kupna, sprzedaży domu czy mieszkania, a także jego wystroju i wykończenia, czekali różni specjaliści. Byli pośrednicy nieruchomości, eksperci finansowi, fachowcy branży budowlanej i wykończenia wnętrz. Dla chętnych czekało też kilka prelekcji, z których m.in. można było się dowiedzieć jak zrobić dobre zdjęcie, aby sprzedać nieruchomość, jakie są trendy na rynku nieruchomości, jaką rolę we wnętrzu pełnią kwiaty, co to takiego home staging.

– Jestem pewien, że pierwszy miejski Targ Nieruchomości będzie doskonałą okazją do poznania trendów na rynku nieruchomości, a dla Państwa jako wystawców okazja, aby wymienić się swoimi doświadczeniami czy nawiązać nową współpracę – powiedział podczas otwarcia Targów Jakub Berłowski, koordynator Zespołu ds. Rozwoju Miasta w bełchatowskim magistracie.

Tragi były okazją, by poznać oferty kredytowe, sprawdzić jakie są teraz trendy w stylizacji wnętrz czy metody budowania domów. Nie zabrakło również specjalistów, którzy podpowiadali, jakie wybrać okna, drzwi, płytki czy panele. W jednym miejscu można więc było skorzystać z kilkunastu porad.  

– Targi uważam za udane. Zainteresowana jestem kredytem mieszkaniowym, skorzystałam już z porad specjalistów, którzy odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Myślę, że skorzystam z jednej z tutejszych firm, a Targ był okazją, by porównać ich oferty – powiedziała pani Ewelina, jedna z uczestniczek Targów.

– Dziękujemy wszystkim wystawcom, którzy zaangażowali się w nasze przedsięwzięcie. Dziękujemy również mieszkańcom za obecność – dodaje Jakub Berłowski, koordynator Zespołu ds. Rozwoju Miasta w bełchatowskim Urzędzie Miasta.

>>> Zobacz galerię zdjęć z Targu Nieruchomości

ADA

Podczas Targu Nieruchomości można było także skorzystać z prelekcji i pokazów Podczas Targu Nieruchomości można było także skorzystać z prelekcji i pokazów

 Wszystkim wystawcom dziękujemy za udział w Targu Nieruchomości Wszystkim wystawcom dziękujemy za udział w Targu Nieruchomości